vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

VERBATIM CD-R(50-Pack)Spindle/Print/52x/700MB/NoID

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
350 Kč s DPH

289 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 43745
Výrobce: VERBATIM
Záruka: 24 měsíců
VERBATIM CD-R(50-Pack)Spindle/Print/52x/700MB/NoID
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Značková zapisovatelná CD, kapacita 700 MB / 80 min, maximální rychlost zápisu 52x (7.8 MB/s), spindle 50ks.

Kdo by neznal společnost Verbatim, když se jedná o jednoho z nejznámějších výrobců nejen optických médií? V případě tohoto produktu se jedná o zapisovatelné CD. Disky Verbatim demonstrují vysoký stupeň kompatibility mezi mechanikami i při různých rychlostech zápisu. CD-R disky mají velmi dobrou ochranu proti náhodnému poškození.

DataLife CD-R mají velmi dobrou ochranu proti náhodnému poškození.Klíč k dlouhé životnosti media spočívá ve stabilitě aktivního ochranného barviva.

Jakožto světová jednička v optických technologiích, Verbatim investoval do vývoje nového barviva Metal Azo, vyvinutého pro zlepšení trvanlivosti a stability media.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k VERBATIM CD-R(50-Pack)Spindle/Print/52x/700MB/NoID
Diskuze k produktu: cdr-verbatim-dlp-80min-52x-wide-profesional-printable-50cake není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.