vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Detail kategorie: cena 100,1-300

Filtr cen: 0-100000
na stránku
řazení
 zobrazit: 
1 2 3 4 5 >> >|

CONNECT IT 3,5mm propojovací audio jack kabel, plochý, 1m

Popis produktu: Konektory: 2× jack 3,5 mm samec Pozlacené konektory Plochý kabel Délka: 1 m Barva: černá Kód: CI-466
140 Kč bez DPH
169 Kč s DPH
CONNECT IT 3,5mm propojovací audio jack kabel, plochý, 1m CONNECT IT 3,5mm propojovací audio jack kabel, plochý, 1m
Skladem v eshopu - CONNECT IT 3,5mm propojovací audio jack kabel, plochý, 1m

Optický patch kabel Digitus duplex MM 50/125 LC / LC OM3 3m, 15 LGW

Výrobce: DIGITUS; Třída produktu: Síťový optický kabel; Délka: 3 m; Typ kabeláže: multimode optický kabel 50/125 (OM3); Typ konektoru 1: LC duplex; Typ konektoru 2: LC duplex; Maximální rychlost přenosu: 1 Gb/s; Barva: modrá
116 Kč bez DPH
140 Kč s DPH
Optický patch kabel Digitus duplex MM 50/125 LC / LC OM3 3m, 15 LGW Optický patch kabel Digitus duplex MM 50/125 LC / LC OM3 3m, 15 LGW
Skladem v eshopu - Optický patch kabel Digitus duplex MM 50/125 LC / LC OM3 3m, 15 LGW
183 Kč bez DPH
221 Kč s DPH
TB Touch USB - Lightning plochý, černý TB Touch USB - Lightning plochý, černý
Skladem v eshopu - TB Touch USB - Lightning plochý, černý

ESD Men of War Assault Squad 2

Ideální pro flexibilní zavlažování. Forma zavlažování nastavitelná pomocí otočného knoflíku (90 °, 180 °, 270 °, 360 °, proužky) Regulovatelný dosah Možnost prodloužení pomocí prodlužovací trubky (1377).
151 Kč bez DPH
183 Kč s DPH
ESD Men of War Assault Squad 2 ESD Men of War Assault Squad 2
Skladem v eshopu - ESD Men of War Assault Squad 2
166 Kč bez DPH
201 Kč s DPH
Dvojzásuvka ABB TANGO 2xRJ45 Cat5e UTP bílá,BKkeys Dvojzásuvka ABB TANGO 2xRJ45 Cat5e UTP bílá,BKkeys
Skladem v eshopu - Dvojzásuvka ABB TANGO 2xRJ45 Cat5e UTP bílá,BKkeys
100 Kč bez DPH
121 Kč s DPH
DATACOM Patch cord FTP Cat6 šedý   7m DATACOM Patch cord FTP Cat6 šedý   7m
Skladem v eshopu - DATACOM Patch cord FTP Cat6 šedý   7m

GP 9V CR-V9 lithiová - 1 ks

lithiová 9V bateie 1604LC 9V / 800mAh 26 x 16,5 x 44,7 mm prodejní obal: 1 ks, blistr
150 Kč bez DPH
182 Kč s DPH
GP 9V CR-V9 lithiová - 1 ks GP 9V CR-V9 lithiová - 1 ks
Skladem v eshopu - GP 9V CR-V9 lithiová - 1 ks

Xerox alternativní INK pro HP Photosmart 8150, 8450, OJ 7410, DeskJet 5740 (C8767EE) 30ml, černá

Xerox alternativní ink pro HP Photosmart 8150, 8450, OJ 7410, DeskJet 5740
157 Kč bez DPH
190 Kč s DPH
Xerox alternativní INK pro HP Photosmart 8150, 8450, OJ 7410, DeskJet 5740 (C8767EE) 30ml, černá Xerox alternativní INK pro HP Photosmart 8150, 8450, OJ 7410, DeskJet 5740 (C8767EE) 30ml, černá
Skladem v eshopu - Xerox alternativní INK pro HP Photosmart 8150, 8450, OJ 7410, DeskJet 5740 (C8767EE) 30ml, černá

Kovové hřbety (3/1") 5,5 bílé

pro 2–20 listů/80 g papíru
173 Kč bez DPH
209 Kč s DPH
Kovové hřbety (3/1") 5,5 bílé Kovové hřbety (3/1") 5,5 bílé
Skladem v eshopu - Kovové hřbety (3/1") 5,5 bílé

Xerox alternativní inkoust kompatibilní s Canon CLI526C, cyan, 9ml

XEROX kompatibilní s Canon CLI526C, ink. náplň modrá, 10ml
83 Kč bez DPH
101 Kč s DPH
Xerox alternativní inkoust kompatibilní s Canon CLI526C, cyan, 9ml Xerox alternativní inkoust kompatibilní s Canon CLI526C, cyan, 9ml
Skladem v eshopu - Xerox alternativní inkoust kompatibilní s Canon CLI526C, cyan, 9ml

Modecom brašna TORINO na notebooky do velikosti 15,6" modrá

Modecom brašna TORINO na notebooky do velikosti 15,6" modrá
215 Kč bez DPH
260 Kč s DPH
Modecom brašna TORINO na notebooky do velikosti 15,6" modrá Modecom brašna TORINO na notebooky do velikosti 15,6" modrá
Skladem v eshopu - Modecom brašna TORINO na notebooky do velikosti 15,6" modrá

ADATA Synchronizační a napájecí kabel, USB, MFi (iPhone, iPad, iPod), modrý

Výrobce: ADATA; Třída produktu: Příslušenství pro telefony GSM; Typ příslušenství pro GSM: USB kabel; Kompatibilní telefony: iPhone, ipad; Barva: modrá; Délka: 100 cm; Hrubá hmotnost: 18 g; Další informace: www.adata.com [LINK]
133 Kč bez DPH
161 Kč s DPH
ADATA Synchronizační a napájecí kabel, USB, MFi (iPhone, iPad, iPod), modrý ADATA Synchronizační a napájecí kabel, USB, MFi (iPhone, iPad, iPod), modrý
Skladem v eshopu - ADATA Synchronizační a napájecí kabel, USB, MFi (iPhone, iPad, iPod), modrý
1 2 3 4 5 >> >|