vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Detail kategorie: cena 100,1-300

Filtr cen: 0-100000
na stránku
řazení
 zobrazit: 
1 2 3 4 5 >> >|

Kabel GEMBIRD HDMI-HDMI 4,5m, 1.4, M/M stíněný, zlacené kontakty, prodlužovací, černý

Mezi klíčové vlastnosti HDMI 1.4 patří: Ethernetový kanál Specifikace HDMI 1.4 přidávají do HDMI kabelu datový, Fast Ethernetový (100Mbit/s) kanál pro vysokorychlostní obousměrnou komunikaci. To umožňuje zařízení s internetovým připojením a HDMI sdíle
97 Kč bez DPH
117 Kč s DPH
Kabel GEMBIRD HDMI-HDMI 4,5m, 1.4, M/M stíněný, zlacené kontakty, prodlužovací, černý Kabel GEMBIRD HDMI-HDMI 4,5m, 1.4, M/M stíněný, zlacené kontakty, prodlužovací, černý
Skladem v eshopu - Kabel GEMBIRD HDMI-HDMI 4,5m, 1.4, M/M stíněný, zlacené kontakty, prodlužovací, černý
481 Kč bez DPH
582 Kč s DPH
HP 920 - černá inkoustová kazeta, CD971AE HP 920 - černá inkoustová kazeta, CD971AE
Skladem - HP 920 - černá inkoustová kazeta, CD971AE

Esperanza EKS002P LEMON kuchyňská váha, růžová

Výrobce: Esperanza; Třída produktu: Kuchyňské váhy; Maximální zatížení: 5 kg; Přesnost měření: 1 g; Váhové jednotky: gram; LCD displej: Ano; Funkce tára: Ano; Napájení: CR2032; Barva: růžová; Výška: 20.5 mm; Šířka: 16.5 mm; Hloubka: 2 mm; Čistá hmotnost: 0.43 kg
153 Kč bez DPH
185 Kč s DPH
Esperanza EKS002P LEMON kuchyňská váha, růžová Esperanza EKS002P LEMON kuchyňská váha, růžová
Skladem v eshopu - Esperanza EKS002P LEMON kuchyňská váha, růžová

Delock anténí kabel SMA konektror > SMA konektor LMR195, 5 m

Slouží k propojení komponent radio frekvenční technologie. Specifikace • SMA konektor • SMA konektor • Typ kabelu: LMR195 • Délka kabelu: 5 m • Útlum : 0.59 dB per meter @ 2,4 GHz 0.93 dB per meter @ 5,7 GHz • Průměr kabelu: 4.95 m
244 Kč bez DPH
295 Kč s DPH
Delock anténí kabel SMA konektror > SMA konektor LMR195, 5 m Delock anténí kabel SMA konektror > SMA konektor LMR195, 5 m
Skladem v eshopu - Delock anténí kabel SMA konektror > SMA konektor LMR195, 5 m

SONY MDR-EX15AP - Sluchátka do uší s mikrofonem - Black

Uzavřená sluchátka do uší,9mm jednotka ovladače, frekvenční rozsah 8 až 22000 Hz. Handsfree kabel s mikrofonem pro Android telefony. Barva černá.
238 Kč bez DPH
288 Kč s DPH
SONY MDR-EX15AP - Sluchátka do uší s mikrofonem - Black SONY MDR-EX15AP - Sluchátka do uší s mikrofonem - Black
Skladem v eshopu - SONY MDR-EX15AP - Sluchátka do uší s mikrofonem - Black

Toner ActiveJet AT-85N | černý | 2000 str. | HP CE285A

Výrobce: Active Jet; Třída produktu: Laserový tisk; Typ spotřebního materiálu: Toner; Barva (spotřební materiál): Černá ; Kapacita (5% pokrytí): 2000 stran; Kompatibilní tiskárny: HP LaserJet Pro M1132, HP LaserJet Pro P1102, HP LaserJet Pro P1102w
379 Kč bez DPH
458 Kč s DPH
Toner ActiveJet AT-85N | černý | 2000 str. | HP CE285A Toner ActiveJet AT-85N | černý | 2000 str. | HP CE285A
Skladem v eshopu - Toner ActiveJet AT-85N | černý | 2000 str. | HP CE285A

GP 9V CR-V9 lithiová - 1 ks

lithiová 9V bateie 1604LC 9V / 800mAh 26 x 16,5 x 44,7 mm prodejní obal: 1 ks, blistr
164 Kč bez DPH
198 Kč s DPH
GP 9V CR-V9 lithiová - 1 ks GP 9V CR-V9 lithiová - 1 ks
Skladem v eshopu - GP 9V CR-V9 lithiová - 1 ks

Pouzdro MODECOM iPAD MINI California Little Race (modré)

Výrobce: MODECOM; Třída produktu: Pouzdra / obaly / kryty pro PC tablety; Typ krytu: Pouzdro; Dedikované tablety: Apple iPad mini; Max. velikost tabletu: 7.8 palců; Vnější materiál: nedostatek dat; Barva: modrá; Doplňující informace: Přihrádka pro tablet; Další informace: www.modecom.eu [LINK]
156 Kč bez DPH
189 Kč s DPH
Pouzdro MODECOM iPAD MINI California Little Race (modré) Pouzdro MODECOM iPAD MINI California Little Race (modré)
Skladem v eshopu - Pouzdro MODECOM iPAD MINI California Little Race (modré)

Delock adaptér HDMI(M)->HDMI(F)+DVI(F)

Supports data transfer between Type-C interface smartphones and tablets Based on USB Type-C™ 2.0 specification Connect between Type C devices and Power Pack for charging or PC for data transmission 2x density nylon braided cable, durable and tough 21AWG (American Wire Gauge) standard facilitates effective transmission 99.99% 4N oxygen-free tinned copper wires improve transmission efficiency Supports up to 3A* current output, speedy charging for devices Supports data transfer up to 480MB/s** Available in a range of luxe metallic colors FCC/CE/ROHS international safety certificates, 2-year limited warranty Specification Dimensions: approx. 2000 x 12 x 5mm (L x W x H) Weight: 48g Output: 3A* Data transfer speed: 480MB/s** Warranty: 2-year limited warranty
193 Kč bez DPH
233 Kč s DPH
Delock adaptér  HDMI(M)->HDMI(F)+DVI(F) Delock adaptér  HDMI(M)->HDMI(F)+DVI(F)
Skladem v eshopu - Delock adaptér  HDMI(M)->HDMI(F)+DVI(F)

Xerox alternativní INK pro HP Photosmart 8150, 8450, OJ 7410, DeskJet 5740 (C8767EE) 30ml, černá

Xerox alternativní ink pro HP Photosmart 8150, 8450, OJ 7410, DeskJet 5740
167 Kč bez DPH
202 Kč s DPH
Xerox alternativní INK pro HP Photosmart 8150, 8450, OJ 7410, DeskJet 5740 (C8767EE) 30ml, černá Xerox alternativní INK pro HP Photosmart 8150, 8450, OJ 7410, DeskJet 5740 (C8767EE) 30ml, černá
Skladem v eshopu - Xerox alternativní INK pro HP Photosmart 8150, 8450, OJ 7410, DeskJet 5740 (C8767EE) 30ml, černá

Duplexní kabel 9/125, LC/ST, 3m

Duplexní kabel 9/125, LC/ST, 3m
182 Kč bez DPH
220 Kč s DPH
Duplexní kabel 9/125, LC/ST, 3m Duplexní kabel 9/125, LC/ST, 3m
Skladem v eshopu - Duplexní kabel 9/125, LC/ST, 3m

Xerox alternativní INK pro Lexmark (14N1069) 12ml, cyan

Prospect Pro 200 Series/202/205/208/209, Impact S 300 Series/S 301/S 302/S 305/S 308, Platinum Pro 900 Series/Pro 902/905/908, Interact S 600 Series/S 602/S 605/S 608, Interpret S 400 Series/S 402/S 405/S 408, Intuition S 500 Series/S 502/S 505/S 508, Prestige Pro 800 Series/Pro 802/805/808, Prevail Pro 700 Series/Pro 702/705/706/707/708/709
172 Kč bez DPH
208 Kč s DPH
Xerox alternativní INK pro Lexmark (14N1069) 12ml, cyan Xerox alternativní INK pro Lexmark (14N1069) 12ml, cyan
Skladem v eshopu - Xerox alternativní INK pro Lexmark (14N1069) 12ml, cyan
1 2 3 4 5 >> >|