vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Centralized Network Management - 10 device access (Windows)

Kalkulačka splátek CETELEM
30919 Kč s DPH

25553 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Síťový SW
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: Vantage CNM - 10
Výrobce: ZyXEL
Záruka: 23 měsíců
Centralized Network Management - 10 device access (Windows)
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Centralized Network Management - 10 device access (Windows)

Řešení pro centrální správu bezpečnosti
- Centrální správa UTM pro licence a práva
- Konfigurace VPN jedním kliknutím
- Skupinová konfigurace pro hromadnou správu: Upgrade firmwaru, Instalace, Záloha a Obnovení práv
- Monitorování, varování v reálném čase a kompletní grafické reporty

Kompletní a jednotná správa
Aplikace ze série ZyWALL dovolují administrátorům centrálně definovat, distribuovat a vyžadovat plný rozsah UTM služeb a práv v distribuovaném prostředí. Vantage CNM umožňuje IT manažerům snadno aplikovat, monitorovat a updatovat bezpečnostní licenční informace pomocí license monitoru, který zjednodušuje předplacení a správu licencí. Upozorňující email je automaticky vygenerován pro připomenutí blížícího se data vypršení licence.

Konfigurace VPN jedním kliknutím
Pro správu VPN nabízí Vantage CNM grafické rozhraní. Administrátor tak může vytvořit VPN (Virtual Private Network) tunel pouhým propojením zařízení tunelem na obrazovce. Konfigurace VPN se tak stává mnohem jednoduší a výrazně se redukuje čas i náklady.

Nízké TCO pro masivní nasazení a údržbu
Vantage CNM je integrovaný nástroj pro správu, který umožňuje IT manažerům spravovat zařízení z centrálního místa. Administrátoři mohou snadno provést skupinový upgrade firmwaru - a to okamžitě nebo v naplánovaný čas. Aby bylo možné předejít bezpečnostním rizikům, mohou být změny v bezpečnostních pravidlech aplikovány na celou skupinu zařízení. Administrátoři mohou také zálohovat konfiguraci celé skupiny zařízení a zase ji v případě potřeby obnovit .

Monitorování, varování v reálném čase a kompletní grafické reporty
Vantage CNM podporuje centrální logování a varování. Administrátoři mohou monitorovat stav zařízení a identifikovat stav zařízení jedním pohledem. V případě incidentu Vantage CNM aktivně vizuálně varuje administrátora a zároveň zašle varující email.
Vantage CNM také nabízí kompletní sadu více jak 50 reportů. Jde například o firewall/virus/intrusion útoky, využití šířky pásma, využití webu, uživatelské aktivity a další. Administrátoři mohou analyzovat využití sítě a preventivně předcházet podezřelým aktivitám a útokům. Intuitivní "drill-down" reportování umožňuje síťovým administrátorům velmi podrobně monitorovat využití sítě, odhalovat podezřelé aktivity a přiřadit je k bezpečnostním událostem a uživatelům.

Hardwarové požadavky
Server
CPU: Intel P4 3.2 GHz nebo lepší
Memory: 2GB nebo více
Hard Disk: 250 GB nebo více

Client
CPU: Intel P3 450 MHz nebo lepší
Memory: 256MB nebo více

Softwarové požadavky
Server
Operating System: Windows XP Pro (SP2) / Windows 2000 Server (SP4) / Windows 2003 Server (SP1) English version
Client
JRE (Java Run-time Environment) version 1.5.x nebo vyšší
Internetový prohlížeč*:
Microsoft Internet Explore 6.0
Firefox 1.5 pro Windows

* Novější verze budou podporovány v dalších verzích


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Centralized Network Management - 10 device access (Windows)
Diskuze k produktu: centralized-network-management-10-device-access-windows není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.