vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

CFD S50W radiomagnetofon s CD SONY

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
2234 Kč s DPH

1846 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Výrobce: SONY
Váha: 2,601
CFD S50W radiomagnetofon s CD SONY
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Přenosný radiomagnetofon s přehrávačem disků CD/ CD-R/CD-RW, kazetovou mechanikou a FM/AM Tunerem
Funkce MEGA BASS, výstupní výkon 1,7 W + 1,7 W (RMS), sluchátkový výstup, zvukový vstup, dvojí napájení – baterie nebo elektrická zásuvka.

Parametry
Podporovaná média CD, Kazeta
Audio formáty MP3
Tuner AM, FM

Funkce
Počet míst v paměti: 30

Výkon
Výkon RMS 3,4 W
Výkon na kanál 1,7 W

Hmotnost 2 kg
Konektory Výstupy: Sluchátkový výstup

Přenosný radiomagnetofon Boombox SONY CFD-S50 s možností dvojího napájení, pomocí baterií nebo z elektrické zásuvky, využijete doma i na cestách. Kdekoli budete, hudba může být s vámi. Je vybaven přehrávačem disků CD/ CD-R/CD-RW, který přehrává hudbu všech běžných formátů a navíc vyniká snadnou obsluhou. A díky vestavěnému magnetofonu si můžete vychutnat celou svoji hudební sbírku s vynikající kvalitou zvuku.
Přehrávač je vybaven funkcí MEGA BASS pro bohaté hluboké basy a výkonný a čistý celkový zvuk. Celkový výstupní výkon stereo reproduktorového systému činí 1,7 W + 1,7 W (RMS). Při poslechu je možné využívat i funkci náhodného přehrávání skladeb a programování.
S vestavěným tunerem FM/AM si v klidu poslechnete svou oblíbenou rádio stanici, kterou pohodlně naladíte s pomocí digitálního ladění a můžete uložit mezi 30 předvoleb (20 FM / 10 AM). Nebo pomocí 3.5mm vstupu připojte svůj digitální hudební přehrávač a přehrávejte hudbu naplno se skvělou kvalitou zvuku. A chcete-li poslouchat v soukromí, snadno připojíte také sluchátka. Doma přehrávač jednoduše připojte do sítě, pokud jste však na cestách, poslech vám zajistí baterie typu C.

Více hudebních zdrojů - Užijte si hudbu z disků CD, kazet, rádia a přehrávačů digitálních médii přes konektor audio vstupu.
Přehrávání všech disků CD - Užijte si hudbu ze všech svých disků CD (CD-R/RW a disky CD s obsahem v mp3) doma i na cestách a využijte funkce jako náhodné přehrávání a programování.
Magnetofon - Díky vestavěné kazetové mechanice můžete přehrávat i tu část své hudební sbírky, kterou máte na kazetách.
Kvalita zvuku Sony - Výstupní výkon (RMS) 1,7 W + 1,7 W stereo s plným rozsahem a systémem MEGA BASS zajišťuje bohaté a hluboké nízké tóny a silnější a celkově říznější zvuk.
Tuner FM/AM - Poslechněte si svůj oblíbený pořad v rádiu díky vestavěnému tuneru FM/AM. Digitální ladění a 30 přednastavených stanic (20 FM / 10 AM)
Dvojí napájení - ze sítě a na baterie - Doma přehrávač jednoduše připojte do sítě, pokud jste však na cestách, poslech vám zajistí baterie typu C
Konektor pro sluchátka - Připojte sluchátka a oddejte se soukromému poslechu své oblíbené hudby.
Shrnutí:
Přenosný CD přehrávač s kazetovou mechanikou. Přehrává z CD disků, MP3-CD disků, externích MP3 přehrávačů a přes konektor audio vstupu.
FM/AM tuner, digitální ladění a 30 předvoleb stanic. Audio výstup na sluchátka, reproduktory stereo 2x1,7 W, konektor pro sluchátka, napájení ze sítě i na baterie, funkce: náhodný výběr, opakování a program. Hmotnost 2 kg.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k CFD S50W radiomagnetofon s CD SONY
Diskuze k produktu: cfd-s50w-radiomagnetofon-s-cd-sony není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.