vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Chladnička amer. Sharp SJ-F78PE-SL W

Kalkulačka splátek CETELEM
42477 Kč s DPH

35105 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Americké lednice
Dostupnost: Nedostupné
Váha: 60
Chladnička amer. Sharp SJ-F78PE-SL W
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
4dveřová stříbrná kombinace vybavená jedinečnými vlastnostmi společnosti Sharp. Funkce Expresního zmrazení dokáže připravit led za pouhých cca dvacet minut. Tuto přihrádku můžete dokonce použít na rychlé zmrazení malého ovoce a zeleniny. Další z nich je Systém hybridního chlazení, který zabraňuje mimořádnému vysušení, nerovnoměrnému a nadměrnému chlazení. Zadní hliníkový panel uvnitř chladničky se chladí na teplotu 0°C a vlhký chlazený vzduch se šíří po celé přihrádce. Samozřejmostí je technologie zamezující tvorbu námrazy No Frost. Nucená cirkulace chladného vzduchu umožňuje menší výkyvy teploty, po zavření dveří se vzduch velmi rychle ochladí a údržba interiéru je velice snadná. Technologie Plasmacluster pro zdravý životní styl. Je to originální technologie čištění vzduchu společnosti Sharp, která odstraňuje plísně a viry rozptýlené ve vzduchu. Kladné a záporné iony uvolněné z vnitřních otvorů v chladničce pronikají do vzduchu, ovlivňují membrány buněk a zabraňují množení buněk. Výsledkem je snížení pachů a déle trvající čerstvost potravin ve vaší chladničce. Odolné temperované skleněné poličky dokážu unést hmotnost velkého množství potravin. Mají elegantní vzhled, lehce se vyndávají a čistí. V spotřebiči má vše své místo. Pokročilý LCD displej je výborně umístěn uvnitř elegantního panelu na přední straně chladničky. Umožňuje vám bez otevření dveří sledovat a ovládat provozní podmínky chladničky. Dezodorant se strukturou včelího plátu se postará o kvalitní uskladnění potravin v spotřebiči. Ve vybavení lednice naleznete praktický oddíl na čerstvé potraviny, dvojitý výrobník ledových kostek. Dva zásobníky na ledové kostky mohou naráz vytvořit velké množství ledu. Jedním otočením spustíte padání ledových kostek do nádoby pod zásobníkem. Prvotřídní úspora energie díky nejvyššímu hodnocení energetické účinnosti – energetická třída A+. Alarm otevřených dveří, Režim Dovolená nebo dětský zámek také přispějí k bezproblémovému úspornému provozu.

Energetická třída A+
Objem chladničky (netto) 421 l
Objem mrazáku (netto) 232 l
Spotřeba el. energie 1,27 kWh
Počet kompresorů 1
Počet polic 2
Antibakteriální ochrana Ano
Nulová zóna Ne
Objem celkem (netto) 653 lit.
Klimatická třída ST
Materiál polic tvrzené sklo
Regulace teploty elektronická
Komunikační displej Ano
Super chlazení / mrazení Ano / Ano
Varovný signál lednice Ano
Varovný signál mrazáku Ano
Druh osvětlení Žárovkou
Barva stříbrná (imitace vlasové nerez oceli)
Popis čtyřdveřová kombinovaná chladnička
Specifické funkce NO FROST, automatické odmrazení, Hybridní systém chlazení, bez CFC a HFC, Plasmacluster - antibakteriální systém, Voštinový deodorizér, dvojitý výrobník ledu, časovač, dětská pojistka, prázdninový režim
Šířka 89 cm
Výška 183 cm
Hloubka 77 cm
Hmotnost 88 kg


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Chladnička amer. Sharp SJ-F78PE-SL W
Diskuze k produktu: chladnicka-amer-sharp-sjf78pesl-w není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.