vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Cintiq 22HD touch

Kalkulačka splátek CETELEM
56283 Kč s DPH

46515 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: DTH-2200
Výrobce: Wacom
Záruka: 24 měsíců
Cintiq 22HD touch
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Cintiq 22HD
Průkopníci překonávají hranice, objevují nová pole působnosti, posouvají limity: a profesionální kreativní průkopníci to dělají s pomocí Cintiq 22HD. Pracují přirozeným způsobem přímo na obrazovce, zrychlují plynulost práce a zvyšují svou kreativní produktivitu, ať už se jedná o ilustrátory, designéry, fotografy nebo umělce. Objevte nové vlastnosti interaktivního Cintiq 22HD, jako jsou 21,5" high definition displej, nejlepší technologie pera na trhu, tlačítka ExpressKeys a Touch Strip.
Klíčové funkce • přirozená, intuitivní práce a zvýšená produktivita jako bonus - skicování, malování, design a úpravy přímo na obrazovce • 21,5" HD displej v širokoúhlém formátu, full HD rozlišení a extrémnně velký úhel zobrazení • pro praváky i leváky • pero citlivé na přítlak i náklon věrně napodobuje chování pera, štětce a dalších nástrojů na reálném plátně, například tloušťka, krytí a hustota • pokročilý snímač hrotu začínat snímat už i ty nejjemnější nuance přítlaku pera • proužky Touch Strip s přepínáním mezi čtyřmi konfigurovatelnými funkcemi (výchozí nastavení obsahuje: tloušťku štětce, zoom, scrollování a rotaci plátna na obrazovce • 16 tlačítek ExpressKeys™, Touch Strips a Radial menu pro velkou úsporu času pomocí namapování klávesových zkratek a jiných nejčastěji používaných funkcí • nastavení všech funkcí pro každou aplikaci zvlášť


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Cintiq 22HD touch
Diskuze k produktu: cintiq-22hd-touch-2 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.