vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Wacom Cintiq 27QHD

Kalkulačka splátek CETELEM
53844 Kč s DPH

44499 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Tablety a digitizéry
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: DTK-2700
Výrobce: Wacom
Váha: 3
Záruka: 36 měsíců
Wacom Cintiq 27QHD
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
OBECNÉ SPECIFIKACE
Rozmery 770 x 465 x 54,5 mm
Hmotnost približne 9 kg
Rozhraní DisplayPort, HDMI, USB 3.0
Napájení VESA Display Power Management System (DPMS)
Maximální spotreba energie 80 W pri plné záteži (displej bílý, tablet a touch zapnuty, USB hub plne využitý, 0,5 W nebo méne v režimu spánku (bez pripojeného USB), 0,5 W v režimu vypnuto
Podporované operacní systémy Windows® (32/64 bit): 7 nebo vyšší
Macintosh®: OS X, verze 10.8 nebo vyšší
Provozní teplota a vlhkost -10 až 60 °C, vlhkost: 20% až 90% RH (nekondenzovaná) (Maximální skladovací vlhkost je 38% pri teplote 60 °C, a maximální teplota je 42 °C pri vlhkosti 90%.)
USB hub Upstream: 1 Downstream (jako externí hub): 5
DISPLEJ
Typ AHVA LCD (patentovaný IPS)
Rozmer obrazovky (diagonálne) 27 palcu
Pomer stran 16:9
Rozlišení 2.560 x 1.440 pixelu)
Roztec pixelu 0,233 x 0,233 mm
Barvy 1,07 miliardy (10 bit barev) (vyžaduje podporovanou video kartu)
Jas 330 cd/m2
Kontrast 970:1
Doba odezvy 12 ms
Úhel pohledu (horizontálne/vertikálne) 178°/178°
Povrchové sklo tvrzené leptané sklo s antireflexní vrstvou
Plug and Play DDC 2B, DDC/CI
Vstupní video konektor DisplayPort, HDMI
PERO
Technologie metoda elektromagnetické rezonance
Aktivní plocha 596,7 x 335,6 mm
Rozlišení 0,005 mm na bod (5.080 lpi)
Koordinovaná presnost ± 0,5 mm, uprostred
Výška ctení 5 mm nebo více, uprostred
Doba odezvy 133 bodu za vterinu
Úrovne prítlaku 2.048
Náklon Pera 60°
ExpressKey ovladac
Rozmery (š x v x h) 135 x 52 x 10 mm
Hmotnost približne 110 g
Zpusob prenosu radiofrekvencní, 2,4GHz
Typ baterie nabíjecí Li-ion
Doba nabíjení až 2 hodiny
Výdrž baterie 160 hodin (pri zmácknutí jednoho z tlacítek každých 30 vterin)
NAPÁJECÍ ADAPTÉR
Vstupní napetí AC 100 – 240 V, 50/60 Hz
Výstupní napetí DC 24 VDC, 5A (maximálne)

Nástroje se mení, umení zustává.
Pripravte se na další krok evoluce rady Cintiq: zažijte profesionální kreativitu v nových dechberoucích rozmerech na 27" displeji s krištálove cistým rozlišením a barevnou verností, díky rozlišení 1,07 miliardy barev a barevnému prostoru 97% Adobe® RGB. Tvorba na obrazovce je prirozená, intuitivní a rychlá s využitím pera Wacom Pro Pen a ovládáním multitouch. Bez pochyby je Cintiq 27QHD revolucí v digitální tvorbe.

Krištálove cistý - vysoké rozlišení displeje a široký pracovní prostor.
Bez fyzického nebo vizuálního narušení pracovní plochy si užijete prostor a svobodu pro vaší kreativitu. Oba modely Cintiq 27QHD jsou osazeny 27'' displejem s rozlišením 2.560 x 1.440 pixelu a jednolitou sklenenou obrazovkou s extra širokým pozorovacím úhlem, který umožnuje tvorit velice detailne a precizne - prirozene, intuitivne a prímo na displeji. A protože je velký displej vyrobený ze sklad, mužete používat dokonce i plstené hroty, které vám dají do ruky nástroj, se kterým budete mít stejný pocit jako pri práci s reálným perem na opravdovém papíre.

Verné barvy - excelentní barevný výkon a správa barev
Dostanete presne tentýž výsledek, který vidíte na obrazovce. Cintiq 27QHD zobrazuje 1,07 miliardy barev a plný barevný gamut 97% Adobe® RGB a proto je dobrou volbou, když potrebujete tvurcí umelecký nástroj, anebo vytváríte design, upravujete fotografie nebo jiná média a to od tisku až po 3D animaci. Zkalibrujte svuj displej, aby byl barevne verný, pomocí nástroje Wacom Colour Manager Powered by X-Rite (je prodáván samostatne). Na rozdíl od vetšiny rešení pro správu barev, nastavuje Wacom Colour Manager barvu jako pro Cintiq tak pro váš pocítac, což umožnuje vyladit barvy jako nikdy dríve.

Intuitivní - tlakove citlivé pero, multitouch*, ovládání na obrazovce a Radial Menu
Pracujte efektivne obema rukama zároven. Cintiq 27QHD umožnuje zlepšit a zrychlit tvurcí proces, protože mužete cerpat výhody pera, ovládacích prvku na obrazovce a Radial Menu. Kreslete, malujte, navrhujte a editujte prímo na obrazovce pomocí pera s 2.048 úrovnemi prítlaku, které se chová stejne jako reálný štetec nebo marker. Užívejte si prirozené, intuitivní a výkonné tvurcí postupy. Pokud se rozhodnete pro Cintiq 27QHD touch mužete posouvat, zoomovat, rotovat a navigovat pomocí prstu*. Budete moci pracovat ješte intuitivneji a efektivneji v kreativních aplikacích jakými jsou Adobe® Photoshop®, Autodesk® Mudbox® nebo Corel® Painter®.

Všestranný - bezdrátový ExpressKey® ovladac a doplnkové možnosti stojanu
Cintiq 27QHD prichází s novým bezdrátovým dálkovým ovladacem, tzv. ExpressKey® Remote. Tato sada klávesových zkratek a Touch Ringu vám umožnuje soustredit se pouze na vaši tvorbu. Umístete ovladac na libovolné místo, abyste mohli pohodlne kreslit - na obrazovku, do ruky, nebo vedle klávesnice. Pokud jej využijete zároven s ovládáním na obrazovce, dostanete tucty možností, jak mít po ruce klávesové zkratky roztrídených podle cinnosti nebo aplikace.
Zvyšte své pohodlí pomocí volitelného doplnkového stojanu, který vám pomuže najít nejergonomictejší polohu Cintiqu práve pro vás. Mužete si vybrat z více možností - robustní integrované dvoupolohové nohy, volitelný Cintiq Ergo Stand anebo závesné rameno VESA tretích výrobcu. Cintiq Ergo Stand poskytuje více možností polohování pro prirozený pocit z tvorby na malírském stojanu nebo rýsovacím prkne. Upravte si polohu dle libosti a dle vašich osobních preferencí.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Wacom Cintiq 27QHD
Diskuze k produktu: cintiq-27qhd není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.