vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Cintiq Companion 2 64GB

Kalkulačka splátek CETELEM
42507 Kč s DPH

35130 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: DTH-W1310T
Výrobce: Wacom
Váha: 3
Záruka: 36 měsíců
Cintiq Companion 2 64GB
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Popis produktu:

Užijte si tvurcí svobodu

Poridte si Cintiq Companion druhé generace a užijte si totální tvurcí svobodu. Kreslení perem prímo na obrazovce vám umožní mít pod kontrolou sebenepatrnejší detail s mimorádnou presností. Pripojte jej ke svému Macu nebo PC, anebo si najdete své oblíbené místo, kde se vám bude dobre tvorit. Obema zpusoby mužete pomocí Cintiq Companion 2 ovládat nárocný kreativní software. Cintiq Companion 2 je inspirací všem umelcum a designérum.


Navržený tak, aby neomezoval vaši predstavivost

Profesionální kreativní tablet Cintiq Companion je nekompromisním partnerem pro vetšinu nárocných kreativních profesionálu. Možnost tvorit perem na obrazovce, je presne to, co potrebujete pro vaši digitální kreativitu. Nenechte omezovat vaši predstavivost nedokonalými nástroji. Cintiq Companion 2 je tvorba bez kompromisu, kdekoliv vás políbí muza.


Pro Pen: seriózní umení prirozeným zpusobem

Plynulost tvorby perem na obrazovce je stejná jako pri reálné tvorbe tužkou na papíre. 2.048 úrovní prítlaku zachytí každý drobný detail a široká nabídka hrotu v balení umožnuje vybrat si ten nejvhodnejší pro daný typ tvorby. Tablet umí rozpoznat také náklon pera, kreslete tedy tak, jak jste zvyklí z tradicní tvorby. Výsledkem této fantastické technologie je, že každý tah perem, každá linka bude vykreslena velice presne.


Kreativní tablet: vytvorený, aby inspiroval

Zakuste stejný pocit jako pri kreslení perem na papíre. 13" širokoúhlý dotykový displej se speciálním povrchem, který tlumí odlesky, nabízí excelentní rozlišení QHD (2.560 x 1.440 pixelu) a pusobivý rozsah zobrazení 16,7 miliónu barev, takže mužete sledovat, jak vaše nejlepší nápady okamžite ožívají.


Hlavní funkce:

Nejintuitivnejší a nejprirozenejší zkušenost z kreslení perem na obrazovce.
13,3" HD širokoúhlý displej, ideální pro kreslení, úpravu obrázku nebo 3D aktivity ve vašem studiu nebo na cestách.
Pero Wacom Pro Pen s 2.048 úrovnemi prítlaku a náklonem pera pro nejrealistictejší a nejpresnejší tvorbu.
Výkonný tablet se systémem Windows 8 pro plynulé ovládání profesionálních kreatiních aplikací Adobe®, Autodesk®, Corel™ a dalších.
Technologie Cintiq® Connect se snadno prizpusobí vašim pracovním postupum - použijte Companion s vaším kreativním softwarem jako Windows 8.1 tablet nebo jako Cintiq displej, který pripojíte ke svému Macu nebo PC.
Ctyri programovatelná tlacítka ExpressKeys™, Rocker Ring, dve bocní tlacítka pera, stejne jako ovládací prvky na obrazovce, poskytují témer neomezený prístup jedním dotykem ke klávesovým zkratkám, takže si tablet mužete prizpusobit presne vašemu zpusobu práce a výrazne zkrátit cas celého tvurcího procesu.
Využijte multitouch - zvetšujte, zmenšujte, natácejte , posouvejte své dílo pomocí dotyku konecku prstu.
Stojan je možné nastavit na ctyri polohy (není v balení modelu Cintiq Companion Value).


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Cintiq Companion 2 64GB
Diskuze k produktu: cintiq-companion-2-value-64gb není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.