vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Cisco 100 Base-BX Mini-GBIC SFP Trans, MFEBX1

Kalkulačka splátek CETELEM
5337 Kč s DPH

4411 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: MFEBX1
Výrobce: CISCO SB
Záruka: 60 měsíců
Cisco 100 Base-BX Mini-GBIC SFP Trans, MFEBX1
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Tyto produkty lze využít jen v produktech Cisco SB a SB Pro!

SPECIFIKACE
Médium
• Single módové vlákno (SM)

Aplikace
• 100BASE-BX-20U

Vzdálenost
• Do 20 km

Vlnová délka (Wavelength)
• 1310 nm

Konektor(y)
• LC


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Cisco 100 Base-BX Mini-GBIC SFP Trans, MFEBX1
Diskuze k produktu: cisco-100-basebx-minigbic-sfp-trans-mfebx1 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.