vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Cisco MFEFX1 100 Base-FX Mini-GBIC SFP Transceiver

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
2136 Kč s DPH

1765 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: MFEFX1
Výrobce: Cisco Systems
Váha: 0,01
Záruka: 60 měsíců
Cisco MFEFX1 100 Base-FX Mini-GBIC SFP Transceiver
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Výrobce: Cisco Systems; Třída produktu: Příslušenství pro přepínače (Switche); Typ: SFP modul; Doplňující informace: pracuje při vlnové délce 1310 nm, pro multimodové vlákna, přenosová rychlost 100 Mb / s až na 2 km (velké budovy, areály), kompatibilní s SFP MSA, Parametry modulu:, vysílací výkon: 20dBm-do-14dBm,, přijímat citlivost: -30 do-10dBm.; Zařízení ve kterých je používaný: Linksys SR208G,
Linksys SRW208MP,
Linksys SRW208P,
Linksys SRW224G4,
Linksys SRW248G4; Šířka: 13 mm; Výška: 9 mm; Délka: 56 mm; Čistá hmotnost: 0.018 kg


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Cisco MFEFX1 100 Base-FX Mini-GBIC SFP Transceiver
Diskuze k produktu: cisco-100-basefx-minigbic-sfp-tran-mfefx1 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.