vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Cisco SPA500S, rozšiřující konzole 32 tlačítek pro rodinu telefonů Cisco SPA500

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1736 Kč s DPH

1435 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: SPA500S
Výrobce: CISCO
Váha: 0,9
Záruka: 12 měsíců
Cisco SPA500S, rozšiřující konzole 32 tlačítek pro rodinu...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Cisco SPA500S - rozšiřující konzole
Cisco SPA 500S expanzní konzole slouží k rozšíření tlačítek Cisco telefonů řady SPA500. Je ideálním řešením pro malé společnosti, které potřebují rychla a jednoduše přepojovat příchozí hovory přímo na konkrétní osoby a poskytuje také přehledný pohled na obsazenost jednotlivých linek.
Modulární verze Cisco SPA 500S umožňuje použít až 2 konzoly s jedním telefonním přístrojem, tzn. celkem rozšíření o 64 tlačítek. Instalace je otázkou minuty a obnáší mechanické a kabelové propojení jednotky konzole se základnovou stanicí. Konzole používá napájení telefonu, není potřeba žádný další zdroj.
Hlavní funkce :

32 programovatelných LED tlačítek (zeleně-pohotovostní mód, červeně-linka je obsazená, blikající červená pro zvonění, oranžová = registrační chyba)
přepojení hovorů
rychlá volba
přímá volba linky pomocí příslušného tlačítka (DSS)
busy lamp field
jednodotykové přepojení
přijetí hovoru


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Cisco SPA500S, rozšiřující konzole 32 tlačítek pro rodinu telefonů Cisco SPA500
Diskuze k produktu: cisco-32-button-attendconsole-for-spa500-spa500s není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.