vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Cisco 3-year Small Business Support Service (1)

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
531 Kč s DPH

439 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: CON-SBS-SVC1
Výrobce: CISCO
Záruka: 35 měsíců
Cisco 3-year Small Business Support Service (1)
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Servisní služba poskytovaná firmou Cisco koncovému zákazníkovi. Veškerá komunikace s firmou Cisco probíhá výhradně v angličtině (služba není použitelná pro zákazníky, kteří nejsou schopni v tomto jazyce komunikovat).

1) Zákazník kontaktuje asistenční centrum společnosti Cisco ( https://supportforums.cisco.com/community/netpro/small-business/sbproductwarranty)
2) V případě, že se Cisco asistenčnímu centru nepodaří problém vyřešit, přijede k zákazníkovi následující pracovní den přepravní služba (zpravidla UPS).
3) UPS předá zákazníkovi nový produkt
4) Zakazník na dle instrukcí dodaných s novým produktem vyplní formulář na internetu a do krabice od nového produktu zabalí pokažený produkt.
5) Následující pracovní den opět přijede přepravní služba odveze pokažený produkt.


K objednávce této servisní služby je nutné poskytnout údaje o zákazníkovi:
Firma:
Ulice:
Město:
PSČ:
Jméno a příjmení kontaktní osoby:
Email:
Telefon:
Údaje vepište prosím do poznámky objednávky

For products including: Unmanaged Rack Mount Gigabit Ethernet Switches, Unmanaged Desktop and Rack Mount Fast Ethernet Switches, IP Surveillance Cameras, Wireless Access Points and Bridges, SPA300 and SPA500 IP Phones.
A three-year, subscription-based plan, Small Business Support Service provides device-level support.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Související produkty:
Diskuze k Cisco 3-year Small Business Support Service (1)
Diskuze k produktu: cisco-3year-small-business-support-service není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.