vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Cisco 3-year Small Business Support Service (3)

Kalkulačka splátek CETELEM
4088 Kč s DPH

3379 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: CON-SBS-SVC3
Výrobce: CISCO
Záruka: 35 měsíců
Cisco 3-year Small Business Support Service (3)
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Servisní služba poskytovaná firmou Cisco koncovému zákazníkovi. Veškerá komunikace s firmou Cisco probíhá výhradně v angličtině (služba není použitelná pro zákazníky, kteří nejsou schopni v tomto jazyce komunikovat).

1) Zákazník kontaktuje asistenční centrum společnosti Cisco ( https://supportforums.cisco.com/community/netpro/small-business/sbproductwarranty)
2) V případě, že se Cisco asistenčnímu centru nepodaří problém vyřešit, přijede k zákazníkovi následující pracovní den přepravní služba (zpravidla UPS).
3) UPS předá zákazníkovi nový produkt
4) Zakazník na dle instrukcí dodaných s novým produktem vyplní formulář na internetu a do krabice od nového produktu zabalí pokažený produkt.
5) Následující pracovní den opět přijede přepravní služba odveze pokažený produkt.


K objednávce této servisní služby je nutné poskytnout údaje o zákazníkovi:
Firma:
Ulice:
Město:
PSČ:
Jméno a příjmení kontaktní osoby:
Email:
Telefon:
Údaje vepište prosím do poznámky objednávky

For products including: SGE2010 and SGE2010 Managed Gigabit Ethernet Switches, SR520-T1-K9 and SR520-T1-K9 Wired Routers, Desktop Storage and Accessories, UC320W-FXO-K9 Voice and Unified Communications
A three-year, subscription-based plan, Small Business Support Service provides device-level support.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Cisco 3-year Small Business Support Service (3)
Diskuze k produktu: cisco-3year-small-business-support-service-3 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.