vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Cisco SPA525G2 - IP telefon, 5 linek, PoE, barevný LCD displej, WiFi, Bluetooth

Kalkulačka splátek CETELEM
8377 Kč s DPH

6923 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: SPA525G2-EU
Výrobce: CISCO SB
Váha: 0,9
Záruka: 24 měsíců
Cisco SPA525G2 - IP telefon, 5 linek, PoE, barevný LCD di...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
5 linkový IP telefon Cisco SPA525G2 je ideální pro residence, firmy využívající služby IP telefonních operátorů, pobočkových ústředen (IP PBX) nebo pro rozsáhlá řešení postavená čistě na této technologii.
oproti SPA525G navíc funkce Mobile Link párování s mobilními telefony přes Bluetooth, nabíjení mobilních telefonů přes USB port)

- Podporuje jak SIP protokol s IP telefonnim systémem SPA9000 tak i SPCP protokoly s Cisco Unified Communications 500 Series for Small Business
- Rozšířená konektivita
- napájení PoE (bez napájecího zdroje, dodáván jako samostatné příslušenství)

Zařízení podporuje standard 802.3af PoE, napájení po ethernetu
Bluetooth® pro připojení headsetu
Vestavěný WiFi klient
Mobile link
VPN

- Telefon obsahuje plně podsvícený 3.2 palcový barevný LCD display s vysokým rozlišením QVGA
- Nabízí menu kompletně v češtině! Příručka k produktu pouze v angličtině.
- Podporuje multimediální funkce jako je přehrávání MP3, prohlížení digitálních fotografií a zobrazení RSS kanálů
- SPA525G2 podporuje mnoho funkcí jako jsou například identifikace volajícího, přesměrování volání, přepojení hovoru, konference, parkování hovorů, historii volání, telefonní seznam a vestavěný hlasitý odposlech

Cisco IP telefon SPA525G2 je vhodný především pro obchodní činnosti, díky vestavěnému WiFi klientovi umožňuje neomezené umístění telefonu. Je tedy vynikající volbou jako mobilní telefon a pro rozšíření UC500 na hůře dostupná místa v malých kancelářích. Nižší požadavky na kabeláž snižují celkové náklady na vytvoření telefonní sítě. Nastavení bezdrátového připojení zjednodušují průvodci Cisco Configuration Assistant 1.9 pro Unified Communications 500 Series a SPA9000 Voice System Setup Wizard 2.X pro SPA9000.

The Cisco SPA525G2 IP Phone further improves the user experience with VPN and video surveillance applications.
It includes an embedded AnyConnect Secure Sockets Layer (SSL) VPN client that allows remote users to securely connect to their phone system and make calls over the Internet, without the need for additional hardware. The SPA525G2 also provides users the ability to view video feeds from Cisco WVC2300 and PVC2300 Business Internet Video Cameras, allowing users to quickly see different locations around the business in order to improve physical security.

Produkt má pouze roční záruční dobu. Je možné ji prodloužit dokoupením Cisco 3-year Small Business Support Service (1)
Produkt nemá manuál v češtině!


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Cisco SPA525G2 - IP telefon, 5 linek, PoE, barevný LCD displej, WiFi, Bluetooth
Diskuze k produktu: cisco-5line-ip-phone-80211g-eu-version-bluetooth není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.