vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Cisco SPA8800, 4FXS+4FXO IP Telephony Gateway

Kalkulačka splátek CETELEM
9205 Kč s DPH

7607 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: SPA8800
Výrobce: CISCO SB
Váha: 1,3
Záruka: 12 měsíců
Cisco SPA8800, 4FXS+4FXO IP Telephony Gateway
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
VOIP Gateway pro 4 FXS a 4 FXO telefonní linky s RJ-11 konektory.

The Cisco SPA8800 IP Telephony Gateway is a multipurpose solution that small businesses can use to connect an on-premise IP private branch exchange (PBX) system to the public switched telephone network (PSTN), or connect a legacy time-division multiplexing (TDM) PBX or key system to voice-over-IP (VoIP) services. The Cisco SPA8800 provides a combination of four Foreign eXchange Office (FXO) and four Foreign eXchange Subscriber (FXS) ports to connect to existing analog phones, which helps protect and extend your existing communications equipment investments, too.

The Cisco SPA8800 also has the capability to be configured as an FXO gateway for an Asterisk Open Source PBX providing a versatile solution when conditions favor an external device.

Additional features of the Cisco SPA8800 include:

* Converts voice traffic into data packets for transmission over an IP network
* Session Initiation Protocol (SIP) standards for voice and data networking provides reliable voice and fax operation
* Secure, encryption-based methods for communicating, provisioning, and servicing
* Toll-quality voice and carrier-grade feature support
* Large-scale deployment management

Produkt má pouze roční záruční dobu. Při prodeji koncovým zákazníkům dle Občanského zákoníku je pro dodržení zákonné záruční doby výrobek prodávat současně s Cisco 3-year Small Business Support Service (2)


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Cisco SPA8800, 4FXS+4FXO IP Telephony Gateway
Diskuze k produktu: cisco-8port-ip-telephony-gateway-spa8800 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.