vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Cisco AIR-ANT1728 5,2dBi anténa

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
2978 Kč s DPH

2461 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Antény, držáky a kabely
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: AIR-ANT1728
Výrobce: CISCO
Záruka: 12 měsíců
Cisco AIR-ANT1728  5,2dBi anténa
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Společnost Cisco Systems je vedoucí světová společnost v oblasti přenosu dat, hlasu a obrazu a v oblasti LAN a WAN sítí. Téměř veškerý provozu Internetu je směrován produkty Cisco Systems. Do portfolia výrobků společnosti Cisco patří směrovače, přepínače sítí LAN, páteřní ATM přepínače, přístupové servery, software pro správu sítí a mnoho dalších produktů nutných pro provozování LAN a WAN síťových řešení. Všechna tato řešení využívají jedinečných vlastností operačního systému IOS (Internetworking Operating System) společnosti Cisco Systems, který umožnuje vytvořit homogenní síťovou infrastrukturu založenou na produktech jediné firmy.

Všesměrová anténa pro vnitřní použití (montáž na strop) se ziskem 5,2dBi, vstupní konektor typu RP-TNC. Dosah ve vnitřním prostoru cca 44/151m při 11/1Mb/s.

Balení obsahuje anténu a jezdec na kolejničku.
Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Cisco AIR-ANT1728 5,2dBi anténa
Diskuze k produktu: cisco-airant1728-52dbi-antena není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.