vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Cisco Gigabit Ethernet LH SFP modul,LC (MGBLH1)

Kalkulačka splátek CETELEM
4808 Kč s DPH

3974 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: MGBLH1
Výrobce: CISCO SB
Váha: 0,01
Záruka: 60 měsíců
Cisco Gigabit Ethernet LH SFP modul,LC (MGBLH1)
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Tyto produkty lze využít jen v produktech Cisco SB a SB Pro!

SPECIFIKACE
Médium
• Single módové vlákno (SM)

Aplikace
• 1000BASE-LH

Vzdálenost
• Do 40 km

Vlnová délka (Wavelength)
• 1310 nm

Konektor(y)
• LC


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Cisco Gigabit Ethernet LH SFP modul,LC (MGBLH1)
Diskuze k produktu: cisco-gigabit-ethernet-lh-sfp-modullc-mgblh1 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.