vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Cisco GLC-SX-MM-RGD= (GB Multi-Mode Rugged SFP)

Kalkulačka splátek CETELEM
11359 Kč s DPH

9388 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: GLC-SX-MM-RGD=
Výrobce: CISCO
Záruka: 3 měsíců
Cisco GLC-SX-MM-RGD= (GB Multi-Mode Rugged SFP)
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Cisco GLC-SX-MM-RGD= (GB Multi-Mode Rugged SFP)

OVERVIEW
Prolabs's GLC-SX-MM-RGD-C SFP optical transceiver is based on Gigabit Ethernet IEEE 802.3 standard and Fiber Channel FC-PI and provides a quick and reliable interface for the GE/FC application.

SPECIFICATIONS
Device Type
* SFP (mini-GBIC) transceiver module - LC multi-mode

Form Factor
* Plug-in module

Cabling Type
* 1000Base-SX, Fibre Channel

Optical Wave Length
* 850 nm

Data Link Protocol
* Gigabit Ethernet, Fibre Channel (Short Wave)

Max Transfer Distance
* 550 m

Dimensions (WxDxH)
* 1.37 cm x 5.825 cm x 1.352 cm

Designed For
* Cisco 2010, 2520, 3270; Aironet 1522; Catalyst 2960, 2960-24, 2960-48, 2960G-24, 2960G-48, 2960S-24, 2960S-48; Industrial Ethernet 3000, 3010; MWR 2941


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Cisco GLC-SX-MM-RGD= (GB Multi-Mode Rugged SFP)
Diskuze k produktu: cisco-glcsxmmrgd-gb-multimode-rugged-sfp není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.