vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Cisco MGBLX1-RF

Kalkulačka splátek CETELEM
3025 Kč s DPH

2500 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: MGBLX1-RF
Výrobce: CISCO SB
Záruka: 60 měsíců
Cisco MGBLX1-RF
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Cisco Small Business MGBLX1 - Transreciever SFP modul (mini-GBIC) - 1000Base LX - LC Refurbished

Technické specifikace:

Popis zařízení
Cisco Small Business MGBLX1 - Transceiver modul SFP (mini-GBIC)


Typ zařízení
Transceiver modul SFP (mini-GBIC) - LC jeden režim


Provedení
Modul plug-in


Typ kabeláže
1000Base-LX


Přenosová rychlost
1 Gbps


Optická vlnová délka
1310 nm


Protokol datového spojení
Gigabit Ethernet


Max. přenosová vzdálenost
10 km


Rozměry
1.3 x 5.6 x 0.9 cm


Váha
18 gramů


Rozhraní
1 x Ethernet 1000Base-LX - LC single mode x 2

Užitečné odkazy:

Kompletní informace o společnosti Cisco
Transreciever guide


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Cisco MGBLX1-RF
Diskuze k produktu: cisco-mgblx1rf není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.