vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Cisco 10GBASE-LRM SFP+ Module for SMF

Kalkulačka splátek CETELEM
15943 Kč s DPH

13176 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: SFP-10G-LRM=
Výrobce: CISCO
Váha: 0,01
Záruka: 6 měsíců
Cisco 10GBASE-LRM SFP+ Module for SMF
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
The Cisco 10GBASE-LR Module supports a link length of 10 kilometers on standard single-mode fiber (SMF, G.652).

Bail Latch Color Blue


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Cisco 10GBASE-LRM SFP+ Module for SMF
Diskuze k produktu: cisco-sfp10glrm-10gbaselrm-sfp-module není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.