vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Cisco SFP-10G-LRM= (10GBASE-LRM SFP Module)

Kalkulačka splátek CETELEM
12565 Kč s DPH

10384 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Optické moduly
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: SFP-10G-LRM=
Výrobce: CISCO
Váha: 0,01
Záruka: 6 měsíců
Cisco SFP-10G-LRM=  (10GBASE-LRM SFP Module)
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
The Cisco 10GBASE-LRM Module supports link lengths of 220m on standard Fiber Distributed Data Interface (FDDI) grade multimode fiber (MMF). To ensure that specifications are met over FDDI-grade, OM1 and OM2 fibers, the transmitter should be coupled through a mode conditioning patch cord. No mode conditioning patch cord is required for applications over OM3. For additional information on mode conditioning patch cord requirements please see: http://www.cisco.com/en/US/prod/collateral/modules/ps5455/product_bulletin_c25-530836.html

The Cisco 10GBASE-LRM Module also supports link lengths of 300m on standard single-mode fiber (SMF, G.652)


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Cisco SFP-10G-LRM= (10GBASE-LRM SFP Module)
Diskuze k produktu: cisco-sfp10glrm-10gbaselrm-sfp-module není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.