vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Cisco SFP-OC3-SR=

Kalkulačka splátek CETELEM
13420 Kč s DPH

11091 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: SFP-OC3-SR=
Výrobce: CISCO
Záruka: 3 měsíců
no image
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
OC3/STM1 SFP, Single-mode fiber, Short Reach


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Cisco SFP-OC3-SR=
Diskuze k produktu: cisco-sfpoc3sr není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.