vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

CONNECT IT pojízdný stojan na 1×LCD obrazovku

Kalkulačka splátek CETELEM
11693 Kč s DPH

9664 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: CI-527
Výrobce: CONNECT IT
Záruka: 23 měsíců
CONNECT IT pojízdný stojan na 1×LCD obrazovku
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Popis produktu:

komfortní řešení pro vaši televizi
Pokud často potřebujete přemisťovat televizi či LCD obrazovku, jistě hledáte elegantní řešení, které by neobnášelo neustálé přenášení, kdy riskujete poškození drahého zařízení při neustálé manipulaci. Pojízdný stojan na obrazovku je ideální řešení.

snadné použití a univerzální provedení
Stojan je určen pro obrazovky o velikosti 37” – 70” do hmotnosti 65 kg a podporuje standard VESA 600×400 mm. Tento kvalitní stojan má výšku 172 cm a umožňuje umístění obrazovky v různé výšce. Díky variabilitě stojanu a snadnosti použití se tak stane praktickým pomocníkem, kterého jste dosud postrádali.

vhodné do bytu či komerčních prostor
Pro co nejlepší manipulaci je stojan vybaven kvalitními kolečky s brzdovou mechanikou pro maximální stabilitu. Získáte tak jistotu, že lze stojan s obrazovkou snadno přesouvat, ale zároveň jej lze bezpečně zabrzdit na požadovaném místě. Je proto velmi praktický nejen pro domácí, ale také pro komerční použití, kde je potřeba obrazovku neustále přemisťovat, aby na ní bylo dobře vidět.

vlastnosti
Kompatibilní s většinou televizorů velikosti 37” -70”
Max VESA 600×400 mm
Kolečka s brzdovou mechanikou nabízejí maximální stabilitu
Výška stojanu: 172 cm
Maximální nosnost: 65 kg
Kód: CI-527

http://www.connectit-europe.com/produkt/pojizdny-stojan-na-1xlcd-obrazovku/Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k CONNECT IT pojízdný stojan na 1×LCD obrazovku
Diskuze k produktu: connect-it-pojizdny-stojan-na-1lcd-obrazovku není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.