vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Construction Simulator: Stavba povolena

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
167 Kč s DPH

138 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 8592720110319
Výrobce: COMGAD
Záruka: 24 měsíců
Construction Simulator: Stavba povolena
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
POPIS HRY:


Naložte cement a maltu a vžijte se do role opravdového stavebního dělníka. Ve hře „Construction Simulator Stavba povolena“ dostanete příležitost vyzkoušet si všechny možné stavební profese, jaké se uplatňují při stavbách různých typů budov. Pomocí minirypadla připravte základy pro malou garáž nebo nalijte beton do bednění pro novou budovu základní školy, která bude stát ve vaší čtvrti. Posaďte se za volant buldozeru a upravte podloží budoucího parkoviště nebo nastupte do vysokozdvižného vozíku, abyste naložili palety se střešní krytinou, které míří na staveniště.Copak jste si nikdy nechtěli vyzkoušet teleskopický jeřáb nebo pořádný návěs? Ve hře „Construction Simulator: Stavba povolena“ na vás čeká početný vozový park plný kopií skutečných stavebních strojů. Chopte se volantu nakladače, abyste mohli umístit další část potrubí, nebo si sami dovezte materiál na stavbu nákladním automobilem. Realistické chování strojů vás ohromí! Budete se kochat věrohodně ztvárněnou 3D grafikou – věrně a detailně zpracované a animované je jak prostředí, tak vozidla s kabinami a postavami lidí.

Vezměte stavební plány a prostudujte si je v mobilních buňkách na různých staveništích. Rozmanité úkoly vás zavedou na různá místa ve městě – podíváte se na sídliště, do průmyslové zóny, ale i do přístavu. Nebo si stavební techniku chcete jen vyzkoušet? Stačí zvolit prostředí lomu a tam můžete v klidu jezdit, aniž byste se dostali do časové tísně.Hra „Construction Simulator 2012“ realisticky simuluje každodenní pracovní ruch na staveništi.Vlastnosti produktu:


• Početný vozový park představující skutečné stroje.
• Celá řada různých stavenišť s napínavými dílčími úkoly zachycuje čilý ruch stavenišť a nabízí neutuchající zábavu.
• V lomu si můžete podle libosti a nálady ověřit, co ten který stroj dovede.
• Sympatické postavy hráčů a filmové scény pomáhají věrně zachytit atmosféru veškerého dění.

Systémové požadavky:

OS: Windows XP (SP3)/Vista/7
Procesor: Pentium III nebo srovnatelný s taktem 800 MHz
Paměť: 2GB RAM
Hardisk: 700 MB volného místa na pevném disku
DirectX 9.0c
Grafická karta: 3D grafická karta s 256 MB RAM

ROZSAH LOKALIZACE: profesionální česká verze (CZ titulky)


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Construction Simulator: Stavba povolena
Diskuze k produktu: construction-simulator-stavba-povolena není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.