vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

ESD Call of Duty WWII

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1705 Kč s DPH

1409 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 3610
Výrobce: ESD GAMES
Záruka: 24 měsíců
ESD Call of Duty WWII
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Elektronická licence určená pro platformu Steam

Call of Duty: WWII. Call of Duty se vrací ke kořenům! Čeká nás příběhová kampaňz 2. světové války, vylodění v Normandii, bitva v Ardenách a další nezapomenutelné momenty. Multiplayer se vrátí k ménězběsilému tempu, kooperační režim nabídne vlastní příběh a přijdou také zombie zTřetí říše!

VÍTEJTE VE VAŠÍ ČETĚ

Kampaň se zaměří na devatenáctiletého vojína americké armády Ronalda "Reda" Danielse. Red není žádným superhrdinou, nemáani žádné zkušenosti, pouze chtěl sloužit své zemi. Společně s ním se zúčastníte vylodění v Normandii a poté přes Belgii budete postupovat až do Berlína. Příběh se bude odehrávat v závěrečných letechválky 1944 až 1945. Podíváme se ale i na události z let 1940 až 1944 pro lepšízarámování příběhu a vykreslení postav.Zažijete co možná nejvíce autentickou válku! Autoři se snaží dosáhnout co největší autenticity a proto se již nesetkámenapříklad s automatickým uzdravováním. Pokud budete zranění, musíte si zavolat medika a pokud vám dojde munice, musí vámvypomoci spolubojovník. Tón hry a celkové vyznění má být mnohem blíže realitě,než je v sérii zvykem.

KLASICKÝ MULTIPLAYER

V multiplayeru bude kladen důraz na kořeny série Call of Duty. Hra více hráčů představí klasické zbraně a nové možnosti.Například Headquarters, centrum nabízející sociální interakci mezi fanoušky a různé odměny, to všechno v podobě, jakoujsme v sérii dosud nezažili. Samozřejměpůjde hrát i za Němce. Multiplayer budeurčen pro 2 až 48 hráčů.

KOOPERACE A ZOMBIE

Z herních módu se můžeme těšit třeba naWar Mode, kde budou dva týmy bojovat o strategické cíle. Samostatnou kapitolou je kooperace, ve které se ponoříte do nového originální příběhu a je oddělena odkampaně a multiplayeru. Co-op bude pro dva hráče. Znovu dorazí také zombie. Tentokrát jsou spojeni se snahou Třetí říševybudovat v závěru války nesmrtelnou armádu.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k ESD Call of Duty WWII
Diskuze k produktu: contour-headband-mount-3610 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.