vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

CoolerMaster case minitower HAF Stacker 915R, mini ITX, černá,bez zdroje - umístění vzadu

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
2492 Kč s DPH

2060 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: HAF-915R-KKN1
Výrobce: COOLER MASTER
Záruka: 24 měsíců
CoolerMaster case minitower HAF Stacker 915R, mini ITX, č...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:

Popis produktu:
Skříně Coolermaster patří mezi TOP produkty vhodné především do domácího prostředí. Profesionální design snadno skryje funkce osobního počítače, přitom však disponuje ambicemi stávající aparaturu nejen doplnit, ale dle konfigurace i nahradit.
Odolné tělo velmi efektivně chrání instalované komponenty a v přední části naleznete jednu 5.25" externí pozici určenou pro instalaci optických mechanik nebo jiných rozšiřujících komponent jako jsou regulátory otáček ventilátorů a podobné zařízení. Uvnitř skříně je dostatek prostrou pro instalaci 3x 3.5" a 3x 2.5" disků. Vnitřní uspořádání podporuje základní desky o zavedených standardech Mini-ITX. V zadní části na kraji se nachází prostor pro instalaci napájecího ATX PS2 zdroje (není standardní součástí). Zde se nachází i celkem dva rozšiřující sloty pro grafické a jiné přídavné karty. Instalovat je možné grafické karty do velikosti 360mm. Maximální výška chladiče procesoru je až 80mm.
Chlazení lze zajistit celkem až 7dmi ventilátory. Jeden zadní 120mm ventilátor sloužící pro odvod ohřátého vzduchu z vnitřku skříně je již od výrobce ve skříni nainstalován. Osadit lze ještě 6x 120mm nebo 4x 140mm ventilátor na bočnici.
Skříň je vyrobena z odolné oceli. Na přední straně skříně se nachází dvojice USB 3.0 konektorů, doplněných výstupem na sluchátka nebo reproduktory a mikrofonním vstupem. Již tak moderní design podtrhuje ještě přítomnost perforované boční strany.
Rozměry skříně jsou 228 x 248 x 578 mm a její hmotnost je 5.2 kg.

Technická specifikace:

Model:
- HAF-915R-KKN1
Barva:
- Černá
Rozměry:
- 228 x 248 x 578 mm
Hmotnost:
- 5.5 kg
Materiál:
- ocel, polymer
Podpora pro desky:
- Mini-ITX
Maximální délka VGA:
- 360 mm
Maximální výška chladiče CPU:
- 80 mm
Podporovaný zdroj:
- Standardní ATX PSU
Rozšiřitelné sloty:
- 2
Možnost připojení mechanik/disků:
- 1x 5.25"
- 3x 3.5" (1x klec)
- 3x 2.5"
Možnost připojení ventilátorů:
- 1x vpředu 92 mm (namontovaný)
- 6x na boku 120 mm alebo 4x 140 mm
Možnost připojení chladiče:
- 2x na boku 360/280 mm
Přední panel:
- 2x USB 3.0, 1x Mic, 1x AudioPřes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k CoolerMaster case minitower HAF Stacker 915R, mini ITX, černá,bez zdroje - umístění vzadu
Diskuze k produktu: coolermaster-case-minitower-haf-stacker-915r-mini-itxblackbez-zdroje-umisteni-vzadu není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.