vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

CoolerMaster case miditower Dominator CM-690 II, ATX,black, USB3.0, bez zdroje

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
2997 Kč s DPH

2477 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: RC-692A-KKN5
Výrobce: COOLER MASTER
Záruka: 24 měsíců
CoolerMaster case miditower Dominator CM-690 II, ATX,blac...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Skříň od firmy CoolerMaster s označením Dominator CM-690 II Advanced je typu Midi tower, je určená pro desky ATX, Mini-ITX i micro ATX, což značí, že má menší rozměry, je tak praktičtější co se využití místa týče. Navíc má stylový a elegantní design, který jistě každý ocení.

Na čelní straně je k dispozici čtveřice pozic s 5.25" pro mechaniky nebo i jiné ovládací prvky. Také se zde nachází Audio panel (výstup pro sluchátka a mikrofon), samozřejmostí je místo pro dva USB 2.0 porty a dva USB 3.0 porty. Skříň dále disponuje šesticí interních 3.5" pozici. Na zadní straně je také možnost 7+1 rozšiřujících slotů.

Díky unikátním větracím otvorům budou vnitřní komponenty lépe chlazeny. Skříň je možné osadit až deseti ventilátory. V přední části je osazena 140 x 25 mm ventilátorem s modrým LED osvícením o rychlosti 1200 ot./min a hlučností 19 dBA, v zadní části je osazena 120 mm ventilátorem s rychlostí 1200 ot./min a hlučností 17 dBA a v horní části je osazen 120 mm ventilátorem s rychlostí 1200 ot./min a hlučností 19 dBA.

Druh PC skříně: Middletower
Počet interních 3,5" pozic: 6
Počet externích 5,25" pozic: 4
Maximální délka karet [cm]: 30,4
Maximální výška chladiče CPU [cm]: 17,7
Počet pozic pro karty: 8
Druh napájecího zdroje: ATX
Bez zdroje: Ano

Konektory
USB 3.0: Ano
USB konektory: Ano
Audio konektory: Ano
Počet audio konektorů: 2

Chlazení
Počet pozic na ventilátory: 9
Počet ventilátorů mimo zdroje: 3

Velikost
Rozměry skříně: 214,5 x 496 x 528,8


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k CoolerMaster case miditower Dominator CM-690 II, ATX,black, USB3.0, bez zdroje
Diskuze k produktu: coolermaster-dominator-690-ii-advanced-usb-30 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.