vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

CoolerMaster STORM mechanická klávesnica Quickfire TK-soft click, 1000Hz/1ms, US verzia, USB, čierna, sivé tlačidlá

Kalkulačka splátek CETELEM
3131 Kč s DPH

2588 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Výrobce: COOLER MASTER
Záruka: 24 měsíců
CoolerMaster STORM mechanická klávesnica Quickfire TK-sof...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Mechanická herná klávesnica CoolerMaster Quickfire TK môže znamenať rozdiel medzi výhrou a prehrou, pretože s touto výkonnou klávesnicou budete vždy bližšie k víťazstvu. Odolné prevedenie s kvalitnou konštrukciou pre maximálnu stabilitu, klávesy Cherry MX Brown, kompaktný dizajn, LED podsvietenie s nastavením piatich úrovní jasu v troch módoch, multimediálne funkcie a rad ďalších vylepšení sú ideálne predovšetkým pre hráčov na LAN párty.

Technická špecifikácia

Rozloženie:
US

Typ klávesov:
Cherry MX Brown

Klávesy:
ABS, potiahnuté

Podsvietenie:
Biele podsvietenie všetkých kláves, 5 úrovní, 3 módy

Odozva:
1000 Hz / 1 ms

Rozhranie:
USB 2.0

Kábel:
USB s dĺžkou 1,80 m, odpojiteľný

Rozmery:
377,5 x 138 x 33 mm

Hmotnosť:
800 g


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k CoolerMaster STORM mechanická klávesnica Quickfire TK-soft click, 1000Hz/1ms, US verzia, USB, čierna, sivé tlačidlá
Diskuze k produktu: coolermaster-storm-mechanicka-klavesnica-quickfire-tksoft-click-1000hz-1ms-us-verzia-usb-cierna-sive-tlacidla není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.