vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

COOLPIX S9900 BLACK NIKON

Kalkulačka splátek CETELEM
8599 Kč s DPH

7107 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem, dodání do 3 dnů
Výrobce: NIKON
Váha: 0,5
COOLPIX S9900 BLACK NIKON
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Objektiv NIKKOR s 30× optickým zoomem: Objektiv s 30násobným optickým zoomem, který lze s využitím funkce Dynamic Fine Zoom1 dále rozšířit až na 60násobný, zachytí veškeré akce v jemných detailech.

Vestavěné připojení Wi-Fi a podpora NFC: Pořízené snímky lze snadno sdílet použitím samostatného tlačítka Wi-Fi2 nebo klepnutím fotoaparátem s podporou NFC3 do stejně vybaveného chytrého zařízení3.

Vestavěné zařízení GPS/GLONASS/QZSS: Systémy satelitní navigace GPS/GLONASS/QZSS umožňují rychle získat podrobné informace o poloze během fotografování.

Výklopný a otočný monitor TFT LCD: Velký 7,5cm/3˝ monitor s 921 000 pixely pomáhá se snadným pořizováním snímků a videosekvencí z nadhledu nad skupinami osob nebo z podhledu.

Výkonná redukce vibrací (VR): Redukce vibrací koriguje chvění fotoaparátu při fotografování akčních motivů a zaručuje ostřejší obraz i při použití nejdelší ohniskové vzdálenosti objektivu.

Časosběrné snímání: Výběrem odpovídajícího motivového programu lze automaticky produkovat 10 sekund dlouhé časosběrné videosekvence ze statických snímků pořízených intervalovým spínačem.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k COOLPIX S9900 BLACK NIKON
Diskuze k produktu: coolpix-s9900-black-nikon není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.