vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

CorelDRAW Graphics Suite X7 - Small Business Edition

Kalkulačka splátek CETELEM
16371 Kč s DPH

13530 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: CDGSX7CZPLDBSBE
Výrobce: COREL
Záruka: 24 měsíců
CorelDRAW Graphics Suite X7 - Small Business Edition
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Doprodej za sníženou cenu!

Obsahuje 3 instalace!

Sada CorelDRAW® Graphics Suite X7 - Small Business Edition nabízí vysoce hodnotný grafický software malým firmám. Zahrnuje funkce pro tvorbu ilustrací, stránkový zlom, trasování či úpravy fotografií. Toto prostředí bohatě vybavené obsahem přináší profesionální písma, volně použitelné fotografie, všestranné kliparty, inovativní kreslicí nástroje, podporu 64bitové architektury a vyspělé typografické jádro.

Špičková kompatibilita souborů zajišťuje snadný import a sdílení obsahu. Díky výukovým materiálům, nástroji pro okamžité vyhledávání obsahu a profesionálním šablonám ušetříte čas. Tato výkonná sada navíc zahrnuje 3 softwarové licence, takže pro vás může marketingové materiály, webovou grafiku a další návrhy vytvářet více zaměstnanců. Získejte pro svůj podnik jen to nejlepší!

(Poznámka: Sadu CorelDRAW Graphics Suite X7 - Small Business Edition lze instalovat až do 3 počítačů ve firmách do 25 zaměstnanců a její instalaci nelze využít k rozšíření licence.)


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k CorelDRAW Graphics Suite X7 - Small Business Edition
Diskuze k produktu: coreldraw-graphics-suite-x7-small-business-edition není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.