vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

CorelDRAW Graphics Suite X8 License (5-50)

Kalkulačka splátek CETELEM
15221 Kč s DPH

12579 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: LCCDGSX8ML2
Výrobce: COREL
Záruka: 6 měsíců
CorelDRAW Graphics Suite X8 License (5-50)
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Cena za licenci při nákupu v množství od 5ti licenci do 50ti licencí.


Snadný začátek
Ať jste nový uživatel nebo ostřílený profesionál, sada CorelDRAW Graphics Suite X8 vám usnadní rychlý rozjezd. Můžete se seznámit se základy práce s tímto grafickým softwarem nebo se prostřednictvím úvodního průvodce dozvědět o novinkách a ihned začít produktivně pracovat na pracovní ploše, která odpovídá vašim potřebám ohledně pracovního postupu. Můžete těžit z vysoce kvalitního obsahu a všestranných výukových prostředků přímo v aplikaci, které obohatí vaše projekty. Využívejte přidaný výkon systému Windows 10, možnost zobrazování na více monitorech a novou podporu displejů 4K.

Tvorba
Díky vysoce výkonným, ale přesto intuitivním nástrojům sady CorelDRAW Graphics Suite X8 můžete svou grafickou zručnost využít naplno. Pomocí vylepšené funkce vyhledávání a filtrování písem snadno najdete pro své projekty ta pravá písma. Pracujte rychleji s vylepšeným nástrojem Nůž, se kterým snadno rozdělíte vektorové objekty, text nebo rastry libovolnou křivkou. Vylaďte své fotografie v aplikaci Corel PHOTO-PAINT X8 pomocí nástroje Retušovací klonování a opravte geometrické zkreslení ve zlepšeném dialogovém okně Narovnání obrazu.

Přizpůsobení
Buďte vždy jako doma se všemi oblíbenými nástroji po ruce! Přizpůsobte si pracovní plochu svým momentálním potřebám - je možné měnit třeba i velikost ikon a barvy uživatelského rozhraní. Procházejte a organizujte písma ve svých projektech pomocí nového nástroje Corel Font Manager X8 a rozšiřujte svou sbírku kreativních nástrojů nákupem aplikací, modulů plug-in a rozšíření přímo z aplikace.

Potěšení
Vaše výstupy budou mít vždy zcela profesionální kvalitu a trvale zaujmou na jakémkoli médiu: od charakteristických logotypů a poutavých marketingových materiálů až po reklamní tabule, grafiku pro web a sociální sítě či mnoho dalších možností! Díky špičkové kompatibilitě s různými formáty souborů a pokročilým nástrojům pro správu barev poskytuje sada CorelDRAW Graphics Suite X8 flexibilitu a přesnost, která vyhoví projektům všech typů. A navíc je zde živá a inspirativní komunita uživatelů aplikace CorelDRAW, která vás bude doprovázet na vaší kreativní cestě.


TECHNICKÁ SPECIFIKACE

*Obsah balení

CorelDRAW® X8 - Vektorové ilustrace a stránkový zlom
Corel® PHOTO-PAINT® X8 - Úpravy obrázků
Corel Font Manager™ X8 - Správa písem TrueType a OpenType
Corel® PowerTRACE® X8 - Převod rastrů na vektorovou grafiku (zahrnuto v aplikaci CorelDRAW X8)
Corel® CONNECT™ - Program pro vyhledávání obsahu
Corel® CAPTURE™ X8 - Nástroje pro tvorbu snímků obrazovky
Corel® Website Creator™* - Návrh webových stránek

*Minimální systémové požadavky:
Windows 10, Windows 8.1 nebo Windows 7 (32bitové nebo 64bitové verze) s nejnovějšími aktualizacemi a balíky Service Pack
Intel® Core i3/5/7 nebo AMD Athlon 64
2 GBpaměti RAM
1 GB volného místa na pevném disku
Rozlišení obrazovky 1280 x 720 při přiblížení 100 % (96 dpi), 1920 x 1080 při přiblížení 150 % a 2560 x 1440 při přiblížení 200 %
Jednotka DVD pro instalaci z disku DVD
Vícedotyková obrazovka, myš nebo tablet
Micros oft.N ET Framew ork4.6
Microsoft Internet Explorer 11 nebo novější
K aktivaci a ověření sady CorelDRAW Graphics Suite, získání aktualizací produktů a používání online funkcí a obsahu je nutné připojení k Internetu. Produkt je možné používat offline, pokud se připojíte k Internetu alespoň jednou měsíčně kvůli ověření vaší softwarové licence.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k CorelDRAW Graphics Suite X8 License (5-50)
Diskuze k produktu: coreldraw-graphics-suite-x8-license-550 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.