vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

CorelDRAW Graphics Suite X8 License Media Pack

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
844 Kč s DPH

698 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
DTP, grafika, foto
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: LMPCDGSX8MLEU
Výrobce: COREL
Záruka: 6 měsíců
CorelDRAW Graphics Suite X8 License Media Pack
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
POUZE INSTALAČNÍ PACK, NUTNO DOOBJEDNAT LICENCI!

CorelDRAW Graphics Suite X8

Tuto verzi je možné využívat v těchto jazycích: EN/DE/FR/BR/ES/IT/NL/CZ/PL

PŘEHLED

Sada programů CorelDRAW Graphics Suite X8 nabízí kompletní grafické řešení pro vaše návrhy ilustrací, log, inzerátů, brožur, bulletinů nebo letáků. Přináší plnou podporu systému Microsoft Windows 10, inovativní nové funkce posilující vaše kreativní možnosti, podporu více monitorů, displejů 4K, maximální kompatibilitu díky podpoře nejnovějších verzí formátů souborů, nebo podporu rozhraní Windows Real-Time Stylus pro tablety a zařízení Wacom. S touto sadou budete mít všechny nástroje potřebné pro rychlé a profesionální grafické realizování vašich nápadů.

Buďte kreativní

Díky CorelDRAW Graphics Suite X8 budete moci zpracovávat nejrůznější grafické projekty od základu. Skvělé nástroje, kompatibilita souborů a kvalitní obsah vám pomohou s vytvářením grafiky profesionálním způsobem. Najdete zde nástroje pro tvorbu ilustrací pomocí výkonných vektorových nástrojů, nástroje pro úpravu a vylepšování vašich digitálních fotografií ve vysokém rozlišení a možnost převádět rastrové na vektorové obrázky.

Snadný začátek

Začněte ihned produktivně pracovat na pracovní ploše, sada CorelDRAW Graphics Suite X8 vám usnadní rychlý rozjezd a seznámí vás se základy práce a prostřednictvím úvodního průvodce se dozvíte o novinkách. Každý váš projekt může těžit z vysoce kvalitního obsahu a všestranných výukových prostředků přímo v aplikaci.

Využívejte pokročilé nástroje

Intuitivní a výkonné funkce sady CorelDRAW Graphics Suite X8 vám dávají do rukou profesionální nástroje. Své fotografie nyní můžete vylepšovat pomocí mnoha různých způsobů. Retušovací klonování odstraní rušivé prvky prolnutím okolních barev a textur. Díky vylepšení dialogového okna Narovnání obrazu nyní můžete opravovat zakřivení perspektivy na fotografiích se svislými liniemi a rovinnými plochami, jako jsou například fotografie architektonických objektů a budov. S vylepšeným nástrojem Nůž snadno rozdělíte vektorové objekty, text nebo rastry libovolnou křivkou. S novými funkcemi Skrýt objekt a Zobrazit objekt můžete kontrolovat viditelnost jednotlivých objektů nebo skupin nezávisle na viditelnosti jejich vrstvy. Kopírovat a duplikovat části existujících křivek a opakovat je můžete pomocí nástroje Kopírování segmentů křivky. Gaussovské rozostření vám skvěle poslouží při úpravě rozostření okrajů vrženého stínu. Pomocí vylepšené funkce vyhledávání a filtrování písem snadno najdete pro své projekty ta pravá písma.

Klíčové vlastnosti

Součástí sady CorelDRAW Graphics Suite X8 jsou:
*CorelDRAW® X8: Aplikace pro intuitivní tvorbu vektorových ilustrací a stránkový zlom, splňující všechny požadavky dnešních vysoce vytížených profesionálních i neprofesionálních grafiků.
*Corel® PHOTO-PAINT® X8: Aplikace pro profesionální úpravy obrázků, která umožňuje rychlé a snadné retušování a vylepšování fotografií.
*Corel Font Manager™ X8: Samostatná aplikace pro správu písem, která umožňuje vyhledávání, uspořádávání a zobrazování náhledů lokálních písem i písem online v rámci služby Content Exchange.
*Corel® PowerTRACE® X8: Nástroj integrovaný do aplikace CorelDRAW a umožňující rychle a přesně převádět rastry na upravitelnou vektorovou grafiku.
*Corel® CONNECT™ X8: Celoobrazovkový prohlížeč poskytující přístup k digitálnímu obsahu sady a k nové službě Výměna obsahu a umožňující v počítači nebo v místní síti vyhledat prvky, které ideálně doplní váš návrh.
*Corel CAPTURE™ X8: Nástroj pro snímání umožňující jediným kliknutím ukládat snímky obrazovky počítače.
*Corel® Website Creator™*: Aplikace nabízející rychlou a snadnou cestu k návrhu, implementaci a správě webových stránek.

Podpůrné aplikace:
*Průvodce čárovým kódem: Průvodce, který umožňuje uživatelům vytvářet čárové kódy v celé řadě standardních formátů.
*Průvodce oboustranným tiskem: Průvodce, který pomáhá optimalizovat projekty pro oboustranný tisk.
*PhotoZoom Pro 4*: Modul plug-in, který registrovaným uživatelům umožňuje exportovat a zvětšovat digitální obrázky z aplikace Corel PHOTO-PAINT.
*WhatTheFont: Služba pro online identifikaci písem integrovaná do aplikace CorelDRAW.
*Microsoft® V isual Basic® for Applications 7.1: Integrované vývojové prostředí s podporou 64bitové architektury, které pomáhá optimalizovat pracovní postupy díky automatizaci úloh. *Microsoft® V isual Studio® Tools for Applications 2015: Sada nástrojů disponující výkonem technologie .NET Framework, díky čemuž můžete vytvářet makra pro automatizaci úloh a rozšiřování funkcí, a tím šetřit čas.
*GPL Ghostscript: Funkce umožňující oddělení a používání jednotlivých prvků importovaných souborů EPS namísto práce jen s obrázky záhlaví. Je také vylepšeno importování souborů PDF vygenerovaných aplikacemi jiných výrobců.

Minimální systémové požadavky:
*Windows 10, Windows 8.1 nebo Windows 7 (32bitové nebo 64bitové verze) s nejnovějšími aktualizacemi a balíky Service Pack
*Intel Core i3/5/7 nebo AMD Athlon 64
*2 GBpaměti RAM
*1 GB volného místa na pevném disku
*Rozlišení obrazovky 1280 x 720 při přiblížení 100 % (96 dpi), 1920 x 1080 při přiblížení 150 % a 2560 x 1440 při přiblížení 200 %
*Jednotka DVD pro instalaci z disku DVD
*Vícedotyková obrazovka, myš nebo tablet
*Micros oft.N ET Framew ork4.6
*Microsoft Internet Explorer 11 nebo novější
*K aktivaci a ověření sady CorelDRAW Graphics Suite, získání aktualizací produktů a používání online funkcí a obsahu je nutné připojení k Internetu. Produkt je možné používat offline, pokud se připojíte k Internetu alespoň jednou měsíčně kvůli ověření vaší softwarové licence.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k CorelDRAW Graphics Suite X8 License Media Pack
Diskuze k produktu: coreldraw-graphics-suite-x8-license-media-pack není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.