vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

CorelDRAW Graphics Suite X8 Upgrade License (5-50)

Kalkulačka splátek CETELEM
7599 Kč s DPH

6280 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: LCCDGSX8MLUG2
Výrobce: COREL
Záruka: 6 měsíců
CorelDRAW Graphics Suite X8 Upgrade License (5-50)
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Komerční licence - upgrade z předchozí verze, množstevní rozmezí. Cena je za jednu licenci z příslušného množstevního rozmezí.
Forma dodání - elektronická licence včetně odkazu ke stažení zasílaná emailem.
K případné objednávce jsou zapotřebí údaje o koncovém uživateli - název, sídlo, kont. osoba s emailem.


Snadný začátek
Ať jste nový uživatel nebo ostřílený profesionál, sada CorelDRAW Graphics Suite X8 vám usnadní rychlý rozjezd. Můžete se seznámit se základy práce s tímto grafickým softwarem nebo se prostřednictvím úvodního průvodce dozvědět o novinkách a ihned začít produktivně pracovat na pracovní ploše, která odpovídá vašim potřebám ohledně pracovního postupu. Můžete těžit z vysoce kvalitního obsahu a všestranných výukových prostředků přímo v aplikaci, které obohatí vaše projekty. Využívejte přidaný výkon systému Windows 10, možnost zobrazování na více monitorech a novou podporu displejů 4K.

Tvorba
Díky vysoce výkonným, ale přesto intuitivním nástrojům sady CorelDRAW Graphics Suite X8 můžete svou grafickou zručnost využít naplno. Pomocí vylepšené funkce vyhledávání a filtrování písem snadno najdete pro své projekty ta pravá písma. Pracujte rychleji s vylepšeným nástrojem Nůž, se kterým snadno rozdělíte vektorové objekty, text nebo rastry libovolnou křivkou. Vylaďte své fotografie v aplikaci Corel PHOTO-PAINT X8 pomocí nástroje Retušovací klonování a opravte geometrické zkreslení ve zlepšeném dialogovém okně Narovnání obrazu.

Přizpůsobení
Buďte vždy jako doma se všemi oblíbenými nástroji po ruce! Přizpůsobte si pracovní plochu svým momentálním potřebám - je možné měnit třeba i velikost ikon a barvy uživatelského rozhraní. Procházejte a organizujte písma ve svých projektech pomocí nového nástroje Corel Font Manager X8 a rozšiřujte svou sbírku kreativních nástrojů nákupem aplikací, modulů plug-in a rozšíření přímo z aplikace.

Potěšení
Vaše výstupy budou mít vždy zcela profesionální kvalitu a trvale zaujmou na jakémkoli médiu: od charakteristických logotypů a poutavých marketingových materiálů až po reklamní tabule, grafiku pro web a sociální sítě či mnoho dalších možností! Díky špičkové kompatibilitě s různými formáty souborů a pokročilým nástrojům pro správu barev poskytuje sada CorelDRAW Graphics Suite X8 flexibilitu a přesnost, která vyhoví projektům všech typů. A navíc je zde živá a inspirativní komunita uživatelů aplikace CorelDRAW, která vás bude doprovázet na vaší kreativní cestě.


TECHNICKÁ SPECIFIKACE

*Obsah balení

CorelDRAW® X8 - Vektorové ilustrace a stránkový zlom
Corel® PHOTO-PAINT® X8 - Úpravy obrázků
Corel Font Manager™ X8 - Správa písem TrueType a OpenType
Corel® PowerTRACE® X8 - Převod rastrů na vektorovou grafiku (zahrnuto v aplikaci CorelDRAW X8)
Corel® CONNECT™ - Program pro vyhledávání obsahu
Corel® CAPTURE™ X8 - Nástroje pro tvorbu snímků obrazovky
Corel® Website Creator™* - Návrh webových stránek

*Minimální systémové požadavky:
Windows 10, Windows 8.1 nebo Windows 7 (32bitové nebo 64bitové verze) s nejnovějšími aktualizacemi a balíky Service Pack
Intel® Core i3/5/7 nebo AMD Athlon 64
2 GBpaměti RAM
1 GB volného místa na pevném disku
Rozlišení obrazovky 1280 x 720 při přiblížení 100 % (96 dpi), 1920 x 1080 při přiblížení 150 % a 2560 x 1440 při přiblížení 200 %
Jednotka DVD pro instalaci z disku DVD
Vícedotyková obrazovka, myš nebo tablet
Micros oft.N ET Framew ork4.6
Microsoft Internet Explorer 11 nebo novější
K aktivaci a ověření sady CorelDRAW Graphics Suite, získání aktualizací produktů a používání online funkcí a obsahu je nutné připojení k Internetu. Produkt je možné používat offline, pokud se připojíte k Internetu alespoň jednou měsíčně kvůli ověření vaší softwarové licence.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k CorelDRAW Graphics Suite X8 Upgrade License (5-50)
Diskuze k produktu: coreldraw-graphics-suite-x8-upgrade-license-550 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.