vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Headset CREATIVE WP-450 bluetooth

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
2436 Kč s DPH

2013 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 51EF0460AA000
Výrobce: CREATIVE LABS
Záruka: 24 měsíců
Headset CREATIVE WP-450 bluetooth
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Sluchátka Creative WP-450 Bluetooth® s neviditelným mikrofonem a kodekem aptX můžete bezdrátově propojit s kompatibilními zařízeními a mobilními telefony s technologií Bluetooth.

Doba, kdy jste s sebou museli nosit sluchátka pro poslech hudby a další sluchátka hands-free pro telefonní hovory, je již pryč. Se sluchátky Creative WP-450 Bluetooth® si můžete skvěle užít oba světy najednou a navíc ve vynikající kvalitě zvuku. Mikrofon zabudovaný ve špičkových sluchátkách WP-450, který nazýváme „neviditelný mikrofon“, zprostředkovává čistý zvuk při mobilních hovorech. Až domluvíte, můžete přepnout na poslech oblíbené hudby univerzálním jednodotykovým tlačítkem pro přijímání hovoru. Sluchátka přenášejí pomocí technologie Bluetooth a kodeku aptX™ kvalitní stereofonní zvuk ze zařízení kompatibilních s technologií Bluetooth. Máte zcela volné ruce k jakékoliv další činnosti. Jedinečný sklápěcí design umožňuje sluchátka WP-450 snadno složit a vzít si je kamkoliv s sebou. Je to dokonalý a stylový společník tabletu ZiiO, nejnovějších MP3 přehrávačů, jako je ZEN Style M300, a všech nových telefonů smartphone.

Základní specifikace:
*Styl nošení: na uších
*Hmotnost: 114 g
*Hlavní funkce: ovládání hlasitosti, aptX, Bluetooth 2.1
*Velikost ovladače: 34mm neodymový magnet
*Frekvenční rozsah: 18 Hz ~ 22 kHz
*Délka kabelu: 1 m (pouze pro nabíjení prostřednictvím USB)

Obsah balení:
*1 náhlavní souprava WP-450
*1 cestovní pouzdro
*1 nabíjecí kabel USB (1 m)

Další informace a přehled funkcí naleznete na webových stránkách výrobce - viz odkaz v záložce download.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Headset CREATIVE WP-450 bluetooth
Diskuze k produktu: creative-bezdratova-bluetooth-sluchatka-s-mikrofonem-wp450 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.