vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Creative MA350 headset, ovl. hlasitosti - červený

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
633 Kč s DPH

523 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 51EF0610AA007
Výrobce: Creative
Záruka: 24 měsíců
Creative MA350 headset, ovl. hlasitosti - červený
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Creative MA350 headset, ovl. hlasitosti - červený

Ergonomická mobilní náhlavní souprava s mikrofonem a ovládáním hlasitosti na plochém kabelu, který se nezamotává, v několika barevných variantách


Ergonomická mobilní náhlavní souprava k poslechu hudby a volání
S náhlavní soupravou do uší Creative Hitz™ MA350 s potlacením hluku si užijete skvelý poslech hudby a jasne cistá hlasová volání. Ergonomický mikrofon na kabelu s tlacítkem a ovládáním hlasitosti a plochý kabel, který se nezamotává, vám na chytrém telefonu nebo tabletu umožní snadno prijímat hovory a ovládat prehrávání hudby. Díky basove vyladeným neodymovým menicum a širokému výberu pestrých barev je náhlavní souprava Creative Hitz MA350 perfektním doplnkem pro váš životní styl.


Nezkreslené konverzace a optimalizované ovládání
Mikrofon na kabelu umožnuje vést nezkreslené hovory. Je vybaven tlacítkem a ovladacem hlasitosti, které lze propojit s ovládacími funkcemi pro rízení hovoru a prehrávání hudby v chytrých telefonech a tabletech.


Jasný zvuk pri poslechu hudby a kabel, který se nezamotává
Díky plochým kabelum, které se nezamotávají a redukují nechtené zvuky kontaktu, a pozlacenému konektoru pro velmi kvalitní pripojení, vás pri poslechu hudby skutecne nebude nic rušit.


Vysoce kvalitní zvuk
Basove vyladené neodymové menice nabízejí skvelý zvuk pri poslechu nejnovejších skladeb a jasne cistý hlas pri hovorech. Zvuk bude zkrátka vždy ten nejlepší, at posloucháte cokoliv.


Izolace okolního hluku
Ergonomické provedení do uší izoluje okolní hluk, aby vás pri rozhovorech nebo zábave nic nerušilo.


Nejlepší velikost i tvar pro vaše uši
Mekké silikonové nástavce do uší jsou k dostání ve trech velikostech a optimálne brání v pronikání hluku.


Živé barvy
Tato sluchátka mají nový sveží vzhled a mužete si vybrat z celé rady živých barev.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Creative MA350 headset, ovl. hlasitosti - červený
Diskuze k produktu: creative-headset-ma350-cerveny není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.