vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Creative přenosný reproduktor WOOF3, bluetooth - modrý

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
727 Kč s DPH

601 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 51MF8230AA002
Výrobce: CREATIVE LABS
Záruka: 24 měsíců
Creative přenosný reproduktor WOOF3, bluetooth - modrý
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Creative Woof3
Jedinečný plně vybavený osobní mikro Bluetooth reproduktor MP3/ FLAC
Nový Creative Woof3 Bluetooth reproduktor představuje zvukovou lahůdku velikosti šálku. Díky mohutné basové ozvučnici můžete cítit rachot vaší hudby a slyšet skutečný potenciál vašeho oblíbeného interpreta. Reproduktor Woof3 je vaším ideálním společníkem na cestách.

Drobný společník, který všude cestuje s vámi Reproduktor Woof3 přináší skvělý zvuk s basy, které nepřehlédnete. Vejde se přesně do dlaně a má tvar kompaktního šálku, který lze snadno popadnout a vzít s sebou. Tento mikroreproduktor Bluetooth byl skutečně konstruován s ohledem na mobilitu – od formátu do dlaně, přes dlouho životnost baterie, až po všestranné možnosti připojení pro přehrávání zvuku. Jedná se o univerzální a plně vybavený reproduktor Bluetooth MP3/ FLAC , který má ideální velikost pro život v pohybu.

Zázrak do dlaně Reproduktor Woof3 je vybaven silným 45mm měničem, který vás ohromí dobře vyváženým zvukem, který máte v ruce. Nenechte se mýlit velikostí. Tento zázrak do dlaně vytváří na svou velikost mohutný zvuk díky mohutné basové ozvučnici. Až šest hodin přehrávání na jedno nabití - s reproduktorem Woof3 můžete svobodně vyrazit kamkoli! 1

Spousta způsobů přehrávání hudby Připojte vaši hudbu prostřednictvím některé ze čtyři možností vstupu. Reproduktor Woof3 splňuje všechny základní nároky na mobilní reproduktor.
Připojení Bluetooth Reproduktor Woof3 a vaše chytrá zařízení můžete párovat prostřednictvím rozhraní Bluetooth. Užívejte si nové rozměry pohodlí se zabudovanými tlačítky pro ovládání přehrávání, pozastavení, přeskakování stop a upravování hlasitosti zvuku.
Zabudovaný přehrávač MP3/FLAC Slot na kartu microSD představuje velkou výhodu pro přehrávání, když chcete šetřit baterii vašeho chytrého telefonu. Jednoduše vložte kartu microSD, na které máte uloženy vaše oblíbené písně, stiskněte tlačítko přehrávání a užívejte si. Dva hudební přehrávače v jednom slotu microSD. Můžete využívat výhod obou světů: od rozšířených formátů, jako například MP3/ WMA, po bezztrátové vysoce kvalitní formáty, jako například WAV/FLAC/APE – vše pohodlně v jednom slotu. Navíc také funguje jako čtečka karet microSD card pro přenášení vaší hudby, videa a osobních dat mezi kartou microSD a počítačem.
Zvuk USB Připojte reproduktor Woof3 k vašemu PC/Mac dodaným kabelem Micro USB. Reproduktor bude fungovat jako USB hudební zařízení zaručující bezztrátové přehrávání digitálního zvuku. Navíc můžete současně reproduktor nabíjet.
AUX-in Vnáší retro kouzlo do hudby, kterou milujete. Připojte vaše analogová zařízení k reproduktoru Woof3pomocí kabelu AUX-in.
Sluchátko v reproduktoru Reproduktor Woof3, ve kterém je zabudován mikrofon, inteligentně přepíná mezi vašimi hlasovými hovory a hudbou. Takže již nezmeškáte žádný další hovor.
1 Skutečná životnost baterie se bude lišit podle způsobu používání, nastavení a podmínek okolního prostředí.

Specifikace : Obecné
Konfigurace systému Kompaktní
Rozměry 75 x 65 x 68 mm Kabel USB Délka: 0,8m
Hmotnost Reproduktor: 237g (8,4oz) Kabel USB: 19g
Barva Zimní chrom Podzimní zlatá Letní rudá Jarní krystalit
Příslušenství součástí dodávky 1x kabel USB
Doporučené použití Bezdrátové streamování Ano
Filmy a hudba Ano
Venkovní aktivity Ano
Ovládání a možnosti připojení Verze Bluetooth Bluetooth 2.1 + EDR (Enhanced Data Rate)
Profil Bluetooth A2DP (bezdrátové stereo prostřednictvím Bluetooth) AVRCP (dálkové ovládání prostřednictvím Bluetooth) HFP (profil hands-free)
Podporované kodeky SBC
Typ konektoru AUX-in Bluetooth
Ovládání hlasitosti Ano
Funkce Mikrofon Vestavěný
Podporované platformy pro bezdrátové audio (minimální požadavky) Mobilní/chytrá zařízení Mobilní/chytrá zařízení s technologií Bluetooth s podporou A2DP
Počítače Kompatibilní s PC (systémy Windows XP/Vista/7/8/8.1) Systémy Apple Macintosh vybavené bezdrátovou stereofonní technologií Bluetooth
USB Audio Ano
Specifikace baterie Typ baterie Integrovaná Li-ion
Výdrž baterie 6 hodin
Nabíjení prostřednictvím Micro USB
Další Slot na kartu microSD Ano
Podporované zvukové formáty MP3 WMA WAV FLAC APE

Obsah balení : • Creative Woof3 • Kabel Micro USB • Úvodní příručka


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Creative přenosný reproduktor WOOF3, bluetooth - modrý
Diskuze k produktu: creative-prenosny-reproduktor-woof3-bluetooth-modry není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.