vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Speaker CREATIVE A250 2.1

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
732 Kč s DPH

605 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 51MF0420AA000
Výrobce: CREATIVE LABS
Záruka: 24 měsíců
Speaker CREATIVE A250 2.1
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Hlasitý reproduktorový systém 2.1 s působivými basy
Creative DSE (Dual Slot Enclosure) představuje zasazení skutečně funkčního konvenčního bassreflexu do malé ozvučnice. Tím se v celém systému značně zlepšuje distribuce frekvencí, zvuk je hlasitější a má více středobasů. Technologie IFP (Image Focusing Plate) vylepšená společností Creative představuje hornu okolo satelitů, která zlepšuje směrovost a vykreslení zvuku. Rozšiřuje se tak prostor, v němž je zvuk nejkvalitnější, je lépe slyšet, odkud jednotlivé zvuky vychází, a reprodukce jednotlivých tónů zůstává přesná. Speciálně vyladěný dolů směřující bassreflexový subwoofer, který v hudbě rozezvučí příznačné dunění. Obsahuje praktický integrovaný vypínač s ovládáním hlasitosti.
Specifikace : • Výkon reproduktoru : ?2 watty RMS na kanál (2 kanály) ?5 wattu RMS - subwoofer
• Frekvencní rozsah : 40 Hz ~ 20 kHz • Odstup signálu od šumu : 75 dB • Hmotnost produktu : ?satelit x 2 ( 620 g) ?subwoofer ( 1,56 kg)
• Rozměry (V x Š x H): ?Satelit (72 x 147 x 79) mm, ?Subwoofer (183 x 225 x 190) mm
•Je dodáván se 3,5mm stereofonním konektorem pro vetšinu zvukových konektoru. •Ideální pro stolní pocítace, zábavní systémy nebo pripojení ke kartám Creative Sound.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Speaker CREATIVE A250 2.1
Diskuze k produktu: creative-repro-inspire-a250-21-5w2x2w-rms není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.