vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Creative repro Muvo 20 - černý

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1670 Kč s DPH

1380 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 51MF8185AA000
Výrobce: CREATIVE LABS
Záruka: 24 měsíců
Creative repro Muvo 20 - černý
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Creative MUVO 20
Přenosný bezdrátový reproduktor s technologií NFC S 3" jednopásmovými měniči napájenými vysoce výkonným zesilovačem a špičkovým basovým portem s duálním rozšířením nabízí reproduktor Creative MUVO 20 podporující technologie NFC a Bluetooth nejvýkonnější zvuk ve své třídě. Reproduktor MUVO 20 také podporuje zvukový kodek aptX pro bezdrátové přehrávání zvuku ve stejné kvalitě jako u připojení kabelem.
Váš zvuk z reproduktoru MUVO Hlasitější a působivější zvuk reproduktoru Creative MUVO 20 budete mít k dispozici vždy a všude. Díky vestavěné baterii a bezdrátovým technologiím se nemusíte v poslechu nijak omezovat.
Vaření s hudbou Obohaťte své vaření tajnou přísadou v podobě hudby! Stačí, když spárujete svůj chytrý telefon s reproduktorem MUVO 20, a můžete si zatančit při šlehání jídla ve své kuchyni. A i když máte plné ruce práce s přípravou hostiny, nemusíte se bát, že byste zmeškali jediný hovor. Reproduktor MUVO 20 funguje také jako hlasitý telefon pro telefonování bez použití rukou.
Sedněte si a odpočívejte Ponořte se do zvuku filmů a her s energii nabitým reproduktorem MUVO 20. S dlouhou výdrži na baterii trvající až 10 hodin1 má reproduktor MUVO 20 dostatek energie na váš filmový maratón, sledování televizních seriálu nebo dokonce dlouhé hraní her.
Vdechněte svému večírku život Oživte svůj večírek výkonným zvukem reproduktoru MUVO 20, který je srovnatelný se zvukem z reproduktoru napájeného z elektrické sítě. Vestavěnou baterii můžete pohodlně nabít prostřednictvím konektoru Micro USB. A až dojde energie i vašim přístrojům, může reproduktor MUVO 20 posloužit jako záložní baterie.
Velký zvuk i bez kabelů Zvuk s nejvyšší hlasitostí ve třídě Reproduktor MUVO 20 nabízí zvuk s vyšší hlasitostí než většina přenosných reproduktorů. Využívá technologii BasXPort™, která pomocí špičkové basové ozvučnice s duálním rozšířením produkuje čisté a vysoce výkonné basy. Tato technologie se doplňuje s dvojicí výkonných 3" jednopásmových měničů umístěných ve velké akustické skříni. Výsledkem je akustický výkon, který je srovnatelný s reproduktorem napájeným z elektrické sítě.
Vysoce kvalitní bezdrátový zvuk Bezdrátové přehrávání s reproduktorem MUVO 20 zprovozníte rychle a snadno. Stačí klepnout a párovat! Díky kodeku aptX pro vysoké rozlišení zvuku máte jistotu, že zvuk přehrávaný z reproduktoru MUVO 20 bude znít stejně dobře jako u připojení kabelem.
Přenosné dynamo Dlouhá výdrž Vestavěná lithium-iontová baterie reproduktoru MUVO 20 má na jedno nabití výdrž delší než 10 hodin. Nabijete ji snadno prostřednictvím portu USB.
Nabijte svá zařízení Pokud má některé z vašich mobilních zařízení slabou baterii, můžete použít reproduktor MUVO 20 jako záložní zdroj energie k jejich nabití.
Připojte se NFC Chcete-li provést bezproblémové párování se zařízením podporujícím technologii NFC, stačí zařízení přiložit k reproduktoru.
Bluetooth Připojte kompatibilní zařízení Bluetooth a můžete zvuk přehrávat bezdrátově.
Univerzální vstup AUX 3,5mm univerzální port AUX2 slouží k připojení analogových zvukových zařízení, jako jsou přehrávače MP3.
Reproduktor jako hlasitý telefon Snadné telefonování Díky vestavěnému mikrofonu funguje reproduktor MUVO 20 jako hlasitý telefon, který lze použít k telefonování pomocí mobilního zařízení bez použití rukou. Přepínání mezi telefonními hovory a přehráváním hudby je také snadné. K přijetí nebo ukončení hovoru stačí stisknout tlačítko funkce Bluetooth.
Provedení s ohledem na vaše potřeby Optimální sklon ozvučnice Ozvučnice na čelním panelu reproduktoru MUVO 20 má sklon 12°, takže lépe rozptyluje zvuk a optimalizuje požitek z poslechu.
Černý nebo bílý Reproduktor MUVO 20 je k dispozici ve dvou barevných provedeních - černém a bílém.
1 Skutečná výdrž na baterii závisí na způsobu použití, nastavení hlasitosti a druhu připojení. 2 Hlasitost zdroje připojeného k univerzálnímu vstupu AUX je pevná. Chcete-li ji upravit, použijte nastavení hlasitosti na zdrojovém zařízení.
SPECIFIKACE Konfigurace systému: Kompaktní Profil Bluetooth: AVRCP (dálkové ovládání Bluetooth), A2DP (bezdrátové stereofonní Bluetooth), HFP (profil pro hands-free) Podporované kodeky: aptX, SBC Typ konektoru: Bluetooth, Aux-In Barva: Černá, Bílá Near Field Communication (NFC): Podporuje NFC
Systémové požadavky Zařízení Bluetooth podporující profil stereofonní technologie Bluetooth (A2DP) Zařízení s podporou technologie NFC pro bezproblémové spárování nebo pripojení poklepáním na reproduktor Analogová zvuková zařízení s 3,5mm výstupem Nabíjení mobilních zařízení prostrednictvím vyhrazeného portu USB (se stejnosmerným napetím 5 V a jmenovitým proudem 500 mA)
OBSAH BALENÍ Reproduktor MUVO 20 Kabel USB Bezpecnostní a zárucní informace Stručná úvodní přírucka


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Creative repro Muvo 20 - černý
Diskuze k produktu: creative-repro-muvo-20-cerny není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.