vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Creative Bluetooth Speaker iRoar

Kalkulačka splátek CETELEM
9904 Kč s DPH

8185 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 70SB163000001
Výrobce: CREATIVE LABS
Záruka: 24 měsíců
Creative Bluetooth Speaker iRoar
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Bezdrátový inteligentní reproduktor s individuálními zvukovými profily Se zařízením Creative iRoar získáváte nejlepší zvukový výkon, který přesahuje jeho velikost. Pokračuje v tradici svého předchůdce Sound Blaster Roar: je chytrý a výkonný. Váš zvukový zážitek bude čistý, přesný a vylepšený, jako nikdy předtím. Inteligence se snoubí s individualizací Reproduktor iRoar není pouze výkonný; je také inteligentní. Většina reproduktorů Bluetooth umožňuje vysílat zvuk z vašich chytrých zařízení. S reproduktorem iRoar a aplikací iRoar Dashboard pro systémy iOS a Android můžete váš zvuk přizpůsobovat. Šíření zvuku všemi směry Na základě rozsáhlého výzkumu a vývoje bylo do kompaktního brožurového formátu reproduktoru iRoar nainstalováno 5 reproduktorových měničů (včetně aktivního 2,75palcového měniče). Dva lehké vysokofrekvenční 2palcové měniče zajišťují hluboký vysokofrekvenční rozptyl, zatímco horní aktivní 2,75 palcový ovladač vytlačuje basy směrem ven. Tento efekt je dále podpořen dvěma protilehlými stranovými pasivními radiátory, které rozptylují basy ještě dále. Vylepšená možnost připojení NFC Už jste někdy zkoušeli párování NFC (Near Field Communication), ale nevíte, jestli jste postupovali správně? S reproduktorem iRoar nemusíte dlouze manipulovat s telefonem a iniciovat párování NFC. Oblast NFC se nachází na horní straně reproduktoru a díky tomu má větší pokrytí pro párování. Dotkněte se telefonem, který je vybaven funkcí NFC, černého rámečku reproduktoru a párování proběhne okamžitě. Jednoduché. Specifikace Konfigurace systému: Kompaktní Rozměry ( V x Š x H): 225,0 x 120,0 x 57,0 mm (8,8 x 4,7 x 2,2 palce) Hmotnost: Reproduktory: 1,10 kg (2,5 lbs), Kabel USB: 43 g (1,5 oz) Verze: BluetoothBluetooth 3.0 Profil: BluetoothA2DP (bezdrátové stereo prostřednictvím Bluetooth), AVRCP (dálkové ovládání prostřednictvím Bluetooth), HFP (profil hands-free) Podporované kodeky: AAC, aptX, SBC, aptX-LL Systémové požadavky Operační systém Windows Microsoft Windows 7 a vyšší 100 MB volného místa na pevném disku Volný port USB Operační systém Mac OS Mac OS X 10.6.8 nebo novějš 100 MB volného místa na pevném disku Volný port USB Pro přehrávání nebo nahrávání prostřednictvím slotu microSD karty microSD nebo microSDHC o kapacitě až 32 GB ve formátu FAT/FAT32 Běžné formáty zvuku, například MP3, AAC a WAV (Formát MP3 až 320 kb/s, formát AAC až 320 kb/s a VBR) Zařízení s operačním systémem iOS iPhone / iPad s operačním systémem iOS 7.0 nebo novějším Zařízení s operačním systémem Android Telefon / tablet se systémem Android 4.0 nebo novějším Obsah balení Creative iRoar Kabel USB Napájecí adaptér do elektrické zásuvky a zástrčky Stručná úvodní příručka Pouzdro na přenášení


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Creative Bluetooth Speaker iRoar
Diskuze k produktu: creative-repro-sb-iroar-prenosne-appka-blasterx-acoustic-engine-bluetooth-microsd-karta-microusb-optika není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.