vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Creative repro T15 wireless (bezdrátové)

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1584 Kč s DPH

1309 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Výrobce: CREATIVE LABS
Záruka: 24 měsíců
Creative repro T15 wireless (bezdrátové)
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Creative T15 Wireless
Bezdrátové reproduktory 2.0 Bluetooth
Systém Creative T15 Wireless je vybaven samostatnými vysokotónovými reproduktory s ostrými výškami, pečlivě vybranými měniči pro výrazné středy a technologií BasXPort™ pro výkonné basy. Systém disponuje inteligentními možnostmi připojení, jako je Bluetooth, linkový vstup a samostatný konektor na sluchátka. Inteligentní funkce tohoto reproduktorového systému doplňují prakticky umístěné ovládače hlasitosti a tónů.
Působivé podání zvuku Špičkový zvuk Systém Creative T15 Wireless nabízí působivý zvuk vysoké kvality. Je vybaven samostatnými vysokotónovými reproduktory, které mu zajišťují vynikající odezvu ve vysokofrekvenčním pásmu, a pečlivě vybranými měniči pro výrazný zvuk ve středním frekvenčním pásmu.
Skvělé basy bez subwooferu S technologií BasXPort™ lze získat výkonné basy bez použití subwooferu. Každý reproduktor je vybaven velkým otvorem zvukovodu pro přenos zvukových vln z vnitřní komory satelitního reproduktoru do prostoru poslechu.
Více než jeden způsob připojení Přehrávání datových toků ze zařízení Bluetooth Systém umožňuje bezdrátově přenášet datový tok hudby do reproduktorů z jakéhokoliv kompatibilního stereofonního zařízení Bluetooth1, například z mobilního zařízení nebo notebooku. Dosah signálu je až 10 metrů.
Alternativní připojení k 3,5mm vstupnímu konektoru Zařízení, která nejsou vybavena funkcí Bluetooth, lze snadno připojit k reproduktorům přímo pomocí linkového kabelu s 3,5mm konektorem. Pro diskrétní poslech je k dispozici také samostatný konektor na sluchátka.
Soulad tvaru a funkce Skvělý systém pro jakoukoliv sestavu
Nezakryté vysokotónové reproduktory s měniči pro střední frekvenční pásmo vložené v panelu s vysokým leskem tvoří přitažlivý vrchol této zvukové sestavy.
Navržen pro vynikající šíření zvuku do prostoru Lesklý přední panel je navržen s úhlem náklonu 10°, který umožňuje optimální šíření zvuku do prostoru.
Praktické ovládací prvky a pohodlné připojení Ke zlepšení pohodlí a snazšímu přístupu jsou ovládací prvky, jako je vypínač, nastavení hlasitosti a nastavení tónů, prakticky umístěny na čelním panelu. Ovladač tónů umožňuje nastavení výšek a basů podle požadavků uživatele. Systém lze také snadno připojit pomocí integrovaného linkového vstupu a konektoru na sluchátka na zadní straně satelitního reproduktoru.
1 Zařízení Bluetooth podporující profil A2DP.
SPECIFIKACE Konfigurace systému: Systém 2.0 Verze Bluetooth: Bluetooth 2.1 + EDR (Enhanced Data Rate) Profil Bluetooth: A2DP (bezdrátové stereofonní Bluetooth) Podporované kodeky: SBC Typ konektoru: Bluetooth, Linkový vstup Barva: Černá
Systémové požadavky Zařízení Bluetooth, která podporují profil Bluetooth stereo (A2DP) Analogová zvuková zařízení s 3,5mm výstupem
OBSAH BALENÍ •2 satelitní reproduktory •Napájecí adaptér •Konektory napájecího adaptéru •Bezpečnostní a záruční informace •Stručná úvodní příručka


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Creative repro T15 wireless (bezdrátové)
Diskuze k produktu: creative-repro-t15-wireless-bezdratove není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.