vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

CREATIVE repro Inspire T3250 WIRELESS 2.1 (bluetooth přenos datového toku)

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1399 Kč s DPH

1156 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Reproduktory
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 51MF0450AA000
Výrobce: Creative
Záruka: 24 měsíců
CREATIVE repro Inspire T3250 WIRELESS 2.1 (bluetooth přen...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Stolní reproduktorový systém s bezdrátovou technologií Bluetooth 2.1
Reproduktorový systém Creative T3250 Wireless je vybavený technologií Bluetooth® pro bezdrátové přehrávání datového toku hudby z většiny stereofonních zařízení, které podporují technologii Bluetooth.

Bezdrátové prenášení datového toku zvuku do stolního reproduktorového systému Creative T3250 Wireless je snadné díky prakticky umístenému tlacítku Bluetooth na pevném ovladaci. Snadno dosažitelné a ergonomicky umístené jsou také další ovladace, jako je vypínac a ovladac hlasitosti.

Funkce Creative IFP (Image Focusing Plate) v satelitních reproduktorech se vyznacuje vylepšenými trychtýri okolo menicu. Technologie IFP rozširuje oblast nejkvalitnejšího poslechu a vylepšuje smerovost zvuku a jeho prenos do oblasti poslechu. Poskytuje tím hudbe vyšší ostrost pri zachovávání presnosti tónu.

Satelitní reproduktory systému T3250 Wireless jsou navzdory malým rozmerum navrženy také k produkci silnejších stredních basu, a to díky naší konstrukci DSE (Dual Slot Enclosure). Zvukovod systému T3250 Wireless je rozdelen do dvou samostatných cest. Využívá výhody jednoho dlouhého zvukovodu, který produkuje hlasitejší zvuk a vylepšuje distribuci frekvencí systémem.

Poslouchejte skvelé basy ze speciálne vyladeného subwooferu s menicem ve spodní stene a velkým zvukovodem s rozšírením. Tento design nabízí špickové hluboké tóny pro filmy, hry a hudbu s výraznými basy.

Konfigurace systému 2.1

Rozměry
Satelit: 147 x 73 x 88 mm, Subwoofer: 222 x 184 x 184 mm

Hmotnost
Satelit: 2 x 216 g, Subwoofer: 1,6 kg

Verze Bluetooth Bluetooth 3.0
Profil Bluetooth A2DP (bezdrátové stereofonní Bluetooth)

Podporované kodeky
SBC

SYSTÉMOVÉ POŽADAVKY
- Zařízení Bluetooth, která podporují profil Bluetooth stereo (A2DP)
- Analogová zvuková zařízení s 3,5mm výstupem

OBSAH BALENÍ
2x satelitní reproduktory
1x subwoofer
1x pevný ovladač s kabelovým připojením


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k CREATIVE repro Inspire T3250 WIRELESS 2.1 (bluetooth přenos datového toku)
Diskuze k produktu: creative-repro-t3250-wireless není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.