vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Speaker CREATIVE Inspire T3300, 2.1

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1127 Kč s DPH

931 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 51MF0415AA000
Výrobce: CREATIVE LABS
Záruka: 24 měsíců
Speaker CREATIVE Inspire T3300, 2.1
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Creative Inspire T3300 je zatím nejhlasitější a nejvýkonnější reproduktorový systém řady Inspire. Díky mnoha inovacím jsou jeho obdivuhodné basy a úžasně precizní zvuk nejlepší ve své třídě. Pro začátek řekněme, že tento reproduktorový systém má ve své třídě největší dolů směřující bassreflexový subwoofer s nastavitelnou úrovní basu. Dále jsme kompletně vylepšili zvukové spektrum satelitu, ve kterých jsme využili technologii DSE (Dual Slot Enclosure) - konstrukční prvek společnosti Creative, který umožnuje zasazení běžného bassreflexu i do malé ozvučnice. V kombinaci s technologií Creative IFP (Image Focusing Plate), která zlepšuje směrovost a vykreslení zvuku v místech poslechu, systém věrně přenáší všechny tóny, přičemž hudba je hlasitější, má intenzivnější středobasy a je lépe slyšet, odkud jednotlivé zvuky vychází.

Základní specifikace:
*Konfigurace systému: systém 2.1
*Rozměry: satelit: 86,0 x 177,0 x 93,0 mm
*Subwoofer: 160,0 x 214,0 x 243,0 mm
*Hmotnost: satelit: 2x 320 g
*Subwoofer: 1,87 kg
*Typ konektoru: stereo jack
*Barva: černá
*Dálkové ovládání: kabelové

Obsah balení:
*2 satelitní reproduktory
*1 subwoofer
*1 záruční list a příručka technické podpory
*1 stručný návod k použití


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Speaker CREATIVE Inspire T3300, 2.1
Diskuze k produktu: creative-reproduktory-inspire-t3300-21-retail není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.