vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Creative Sound Blaster Recon 3D PCIe, zvuková karta 5.1, 24bit

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1660 Kč s DPH

1372 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem
Part no.: 70SB135000002
Výrobce: CREATIVE LABS
Záruka: 24 měsíců
Creative Sound Blaster Recon 3D PCIe, zvuková karta 5.1, ...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Dopřejte si lepší zvuk při hraní her v počítači a pořiďte si zvukovou kartu Sound Blaster Recon3D PCIe se čtyřjádrovým zvukovým a hlasovým procesorem Sound Core3D™. Hráči s touto kartou získají výraznou taktickou výhodu nad protihráči bez ohledu na to, zda hrají se sluchátky nebo reproduktory. Výkonné zvukové technologie THX TruStudio Pro™ produkují dokonale realistický zvuk, ve kterém lze přesně určit polohu jednotlivých zdrojů. S pomocí technologie pro přenos nezkresleného hlasu CrystalVoice™ můžete své spolubojovníky vést v bitevní vřavě hlasem, který bude jasně slyšet a bude všem srozumitelný. Se zvukovou kartou šampiónů vás vítězství nemine. Pořiďte si Sound Blaster.

* Zvuková karta využívá ke zpracování zvuku technologiemi THX® TruStudio Pro™ a CrystalVoice™ čtyřjádrový zvukový a hlasový procesor Sound Core3D™. Zrychlí vaši hru, umožní dosáhnout vyšší frekvence snímkování videa a nabídne prostorovější zvuk a nezkreslenou hlasovou komunikaci.
* Technologie zpracování zvuku THX® TruStudio Pro™ dosahují při reprodukci ve sluchátkách i reproduktorech výjimečné realističnosti zvuku včetně neuvěřitelných prostorových efektů.
* Technologie hlasových úprav a nezkresleného přenosu CrystalVoice™ přenáší hlasovou komunikaci při videokonferencích, hrách pro více hráčů a konverzacích online bez zkreslení.

Technické specifikace
- 24bitový analogově-digitální převod analogových vstupů: vzorkovací kmitočet až 96 kHz
- 24bitový digitálně-analogový převod digitálních zdrojů: vzorkovací kmitočet až 96 kHz pro analogové výstupy
- Vzorkovací kmitočty pro nahrávání ze 16bitového zdroje na 24bitový: 8; 11,025; 16; 22,05; 24; 32; 44,1; 48 a 96 kHz

Konektory na zadním panelu
- Linkový vstup, vstup pro mikrofon: sdílený 1/8" minijack
- Sluchátka: 1 x 1/8" minijack
- Reproduktorový výstup: 3x konektory 1/8" minijack
- Optický výstup: TOSLINK
- Optický vstup: TOSLINK

Podporované reproduktory
- Stereoreproduktory 2.1
- Reproduktory 5.1
- Sluchátka

Sběrnice
- PCI Express 1x

Systémové požadavky
* Procesor Intel® Core™2 Duo nebo ekvivalentní procesor AMD®, 2,2 GHz nebo rychlejší
* Základní deska Intel®, AMD® nebo 100% kompatibilní
* Microsoft® Windows® 7 (32/64bitová verze)
* 1 GB paměti RAM
* 600 MB volného místa na pevném disku
* Volný slot PCI Express® (x1, x4 nebo x16)
* Jednotka CD-ROM nebo DVD-ROM


Postup při reklamaci produktů Creative Labs.

Rádi Vás informujeme, že společnost FIXIT S.A. začíná od 1.9.2011 provádět záruční a pozáruční reklamace výrobků Creative Labs na polském, českém, slovenském a maďarském trhu.
Registrace a sledování průběhu vyřizování reklamací výrobků se uskutečňuje pomocí webové aplikaci RMA společnosti Fixit. Aplikace je zpřístupněna na adrese: http://rma.fixit-service.com .
Aktuální reklamační postup k výrobkům Creative Labs lze stáhnout po registraci a následném přihlášení do aplikace - postup ve formátu PDF se nachází v oddílu Nápověda.
Partneři, kteří již dříve aplikaci RMA firmy Fixit používali, se nemusejí v systému registrovat znovu. Způsob registrace, čili přihlášení reklamace, je stejný jako u jiných výrobců, již jsou přes společnost Fixit servisováni. Veškeré informace o procesu RMA jsou k dostání na e-mailové adrese: creative@cz.fixit-service.com .
PowerSales International a FIXIT S.A. vynaloží veškerá úsilí k tomu, aby změna reklamačních postupů pro výrobky Creative Labs proběhla bez jakéhokoliv prodlení ve vyřízení reklamací a aby se přispělo k výraznému zlepšení kvality servisu výrobků CreativeLabs.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Creative Sound Blaster Recon 3D PCIe, zvuková karta 5.1, 24bit
Diskuze k produktu: creative-sb-recon-3d-pcie-retail není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.