vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Sluchátka CREATIVE SB Tactic 3D Rage USB

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1593 Kč s DPH

1317 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 70GH023000004
Výrobce: CREATIVE LABS
Záruka: 24 měsíců
Sluchátka CREATIVE SB Tactic 3D Rage USB
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Vynikající zvuk za dostupnou cenu
Jste vášnivý hrác. Stejnou vášen vyžadujete od zvuku. Predstavují desítky let legendárních zkušeností v oblasti zvuku znacky Sound Blaster. Díky zvukovým technologiím SBX Pro Studio si mužete zcela prizpusobit každý aspekt zvuku. Technologie SBX Surround prenáší zvuk do všech smeru. Zvuk je tak mnohem realistictejší než u standardního rešení 7.1. Nesmírne výkonné 50mm reproduktory FullSpectrum™ jsou peclive vyladeny technologiemi SBX Pro Studio a prinášejí nejpresnejší 3D akustické prostredí pro PC i Mac. Díky výberu z 16 milionu barev, který nabízejí diody SB Prism™, se mužete barevne sladit s týmem, zarízením nebo celkovou atmosférou. Síla techto sluchátek je nespoutaná - zaradte do svého herního arzenálu špickovou zvukovou zbran.
3D prostorový zvuk Prekrocte hranice zvuku 7.1. Technologie SBX Surround prenáší realistický zvuk do všech smeru.
Náušníky ozárené 16 miliony barev 15 milionu barev k reprezentaci nestací. Vyberte si z 16 milionu barev a sladte se se svým týmem, zarízením nebo celkovou atmosférou.
Neznicitelná jako tank Základem sluchátek s mikrofonem Sound Blaster Tactic3D Rage USB je ocelové jádro. Díky tomu tato sluchátka vydrží i vášnivé a intenzivní hraní nebo pohození na dno batohu.
Ovládání zvuku u uší Snadné nastavení hlasitosti hry nebo ztišení mikrofonu behem akce.
50mm reproduktory s plným frekvencním rozsahem Špickový požitek ze 3D her s mohutnými basy a pronikavými výškami, kterému nestojí nic v ceste. Hru si užijete presne tak, jak to vývojári chteli.
Odnímatelný mikrofon Odeberte mikrofon a používejte sluchátka Sound Blaster Tactic3D Rage USB jako vysoce kvalitní sluchátka pro hudbu a digitální zábavu.
SKUTECNE špickový zvuk Díky více než 400 milionum prodaných zarízení Sound Blaster zosobnujeme standard digitálního zvuku.
Plne prizpusobitelná Rage versus stroj. Libovolne si upravte osvetlení a každý zvukový aspekt sluchátek.
Voice FX Založte svoji týmovou identitu na jedinecne cistém zvuku. Upravte si hlas tak, aby odpovídal vašemu hernímu avatarovi.
Vysoce kvalitní opletený kabel USB Vysoce kvalitní opletený kabel USB v barevném provedení prináší digitální herní zvuk bez zpoždování a prerušování pro pocítace PC i Mac.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Sluchátka CREATIVE SB Tactic 3D Rage USB
Diskuze k produktu: creative-sluchatka-tactic-3d-rage-usb-ver-20 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.