vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

CREATIVE SB Play2

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
408 Kč s DPH

337 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 70SB162000001
Výrobce: CREATIVE LABS
Záruka: 24 měsíců
CREATIVE SB Play2
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Sound Blaster Play! 2 Přejděte na 3D věrný zvuk s kartou Sound Blaster Play! 2. Sound Blaster Play! 2 je USB zvuková karta, která přináší uživatelům 3D věrný zvuk a umožňuje nahrávání bez šumu pro podcasty a videokonference. Karta Sound Blaster Play! 2 je kompatibilní se všemi analogovými sluchátky s mikrofonem a sluchátky do uší a přináší výkonný zvuk prostřednictvím technologie SBX Pro Studio, umožňuje přizpůsobovat veškerá nastavení zvuku prostřednictvím ovládacího panelu Sound Blaster Play! 2 Control Panel a nabízí optimalizované profily pro vybrané značky sluchátek. Díky speciální technologii Scout Mode, určené pro hráče počítačových her, uslyšíte nepřátele dříve, než oni vás, a získáváte tím na bojišti podstatnou taktickou výhodu.
Sound Blaster Play! 2 Control Panel Sound Blaster Control Panel umožňuje plně přizpůsobovat vaše nastavení zvuku a přistupovat k optimalizovaným profilům pro různá sluchátka.
Nahrávání zvuku prostřednictvím rozhraní USB Možnost připojení USB umožňuje nahrávání bez šumu pro podcasty a videokonference.
SBX Pro Studio SBX Pro Studio zvyšuje a rozšiřuje virtuální prostorovost zvuku Surround a vy si tak doma můžete užít zvuk jako v kině. Vylepšené zvukové efekty pro všechna sluchátka s mikrofonem a sluchátka do uší.
Scout Mode Své nepřátele nyní uslyšíte už z dálky a získáte taktickou výhodu v boji.
Obsah balení · Sound Blaster Play! 2 · Kabel s rozdvojkou, délka 0,11 m · Leták s krátkým úvodem · Instalační disk CD
Technické specifikace · Možnost připojení (hlavní): výstup pro připojení sluchátek/reproduktorů, vstup pro připojení mikrofonu 1 x zásuvka 3,5 mm · Max. kanálový výstup: Stereo · Podporované operační systémy: Mac OS X v10.6.8 a vyšší, Windows 8, Windows 7, Windows XP s aktualizací SP2 nebo vyšší, Windows Vista SP1 nebo vyšší · Platforma: Port USB 1.1, 2.0 nebo 3.0


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k CREATIVE SB Play2
Diskuze k produktu: creative-sound-blaster-play-2-usb-zvukova-karta-sb1620 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.