vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

CREATIVE SB Play2

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
401 Kč s DPH

331 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 70SB162000001
Výrobce: CREATIVE LABS
Záruka: 24 měsíců
CREATIVE SB Play2
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
USB zvuková karta
Sound Blaster Play! 2 je USB zvuková karta, která přináší uživatelům 3D věrný zvuk a umožňuje nahrávání bez šumu pro podcasty a videokonference. Karta Sound Blaster Play! 2 je kompatibilní se všemi analogovými sluchátky s mikrofonem a sluchátky do uší a přináší výkonný zvuk prostřednictvím technologie SBX Pro Studio, umožňuje přizpůsobovat veškerá nastavení zvuku prostřednictvím ovládacího panelu Sound Blaster Play! 2 Control Panel a nabízí optimalizované profily pro vybrané značky sluchátek.

Nahrávání zvuku prostřednictvím rozhraní USB
Možnost připojení USB umožňuje nahrávání bez šumu pro podcasty a videokonference.

BX Pro Studio™
SBX Pro Studio zvyšuje a rozšiřuje virtuální prostorovost zvuku Surround a vy si tak doma můžete užít zvuk jako v kině. Vylepšené zvukové efekty pro všechna sluchátka s mikrofonem a sluchátka do uší.

Scout Mode
Tato technologie zaměřená na hraní umožňuje slyšet nepřátele z větší dálky a získat významnou taktickou výhodu.

Specifikace
* Možnosti připojení (hlavní): výstup pro připojení sluchátek/reproduktorů, vstup pro připojení mikrofonu 1 x zásuvka 3,5 mm
* Max. kanálový výstup: Stereo
* Zvukové technologie: SBX Pro Studio
* Podporované operační systémy: Mac OS X v10.6.8 a vyšší, Windows® 10, Windows® 8, Windows® 7, Windows Vista® SP1 a vyšší
* Platforma: USB 1.1, USB 2.0, USB 3.0

Obsah balení
* Sound Blaster Play! 2
* Kabel s rozdvojkou, délka 0,11 m
* Úvodní leták
* Instalační disk CD

Více na vebu výrobce: http://cs.creative.com/p/sound-blaster/sound-blaster-play-2Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k CREATIVE SB Play2
Diskuze k produktu: creative-sound-blaster-play-2-usb-zvukova-karta-sb1620 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.