vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Creative Sound BlasterX H3 - sluchátka

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1106 Kč s DPH

914 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 70GH034000000
Výrobce: CREATIVE LABS
Záruka: 24 měsíců
Creative Sound BlasterX H3 - sluchátka
Produkt je zařazen:

Popis produktu:


Sound BlasterX H3 Mobilní analogová herní sluchátka
ČISTĚJI, HLASITĚJI, TVRDĚJI, LÉPE! Sluchátka Sound BlasterX H3 byla zkonstruována se zvláštním zřetelem na mobilitu a pohodlí. Lehká a pohodlná mobilní analogová herní sluchátka. Tato sluchátka lze rozložit a přenášet tam, kam vás táhnou vaše herní touhy.
Robustní, lehká a rozkládací konstrukce Konstrukce sluchátek Sound BlasterX H3 odolá každodennímu drsnému zacházení. Sluchátka jsou vyrobena z vysoce pevného plastu odolného proti nárazům, který vydrží nárazy a údery během cestování. Rozložená sluchátka zaberou minimální prostor ve vašem batohu, takže si můžete přibalit také klávesnici a myš s podložkou.
Uzavřený protišumový tvar Mobilní a diskrétní sluchátka Sound BlasterX H3 přinášejí pohodlí v malém upraveném formátu mušlí přes uši. Luxusní koženkové mušle vás svým bezkonkurenčním pohodlím vtáhnou do hry, aniž by bylo jakkoli omezeno zvukové pole.
Pohodlné luxusní koženkové mušle Pohodlí luxusních koženkových mušlí sluchátek Sound BlasterX H3 vám umožňuje plné soustředění na hru bez jakéhokoli rušení. Dlouhé hodiny hraní bez náznaku únavy - i pro hráče s brýlemi.
Úžasný zvukový výkon Sluchátka Sound BlasterX H3 jsou vybavena velkými, citlivými 40mm FullSpectrum měniči, které reprodukují silné basy s neuvěřitelnou čistotou. S charakteristikou 118db/mW patří mezi nejhlasitější herní sluchátka ve své třídě. Vychutnávejte si třeskot každého výbuchu a vnímejte rachot střelby ve vaší hře tak, jako nikdy předtím.
Mikrofon s potlačením šumu Odpojitelný mikrofon s potlačením šumu filtruje zvuky tak, aby vás bylo slyšet jasně i v hlučných prostředích. Když právě nehrajete, odpojením mikrofonu od sluchátek získáte kompaktní sluchátka pro aktivní poslech hudby.
Software Sound BlasterX Acoustic Engine Lite pro dokonalejší sluchový zážitek Tato sluchátka mají sama o sobě skvělý zvuk. Přesto jsme využili naše bohaté zkušenosti s vývojem špičkových zvukových algoritmů a navrhli vylepšení, která jsou optimalizována pro herní zvuk. Tak jsme dokázali posunout zvuk sluchátek Sound BlasterX H3 za hranice jejich fyzických možností. Software Sound BlasterX Acoustic Engine Lite1 pro Windows® nabízí přednastavené zvukové profily, které jsou speciálně naprogramované podle zvukových nastavení oblíbených her současnosti. Tyto profily dokáží zdůraznit základní podstatu hrané hry. Díky naší profesionálně vyladěné optimalizaci herní zvuky skutečně ožívají - od svištění kulek, které vám létají okolo uší ve vaší oblíbené FPS hře, po děsivý řev trolla v adventuře!
Teplé zvukové vlastnosti Sluchátka Sound BlasterX H3 jsou dodávána s předladěnými teplými zvukovými vlastnostmi2. S tímto bohatým laděním basů ucítíte dunění hlubokých nízkých basů pro vytvoření silnějšího herního zážitku.
Pohodlný linkový ovladač Linkový ovladač umožňuje pohodlně prstem nastavovat hlasitost a možnosti mikrofonu.
Univerzální kompatibilita Víte, co je praktické? Sluchátka Sound BlasterX H3 fungují se současnými herními konzolami3, jako například PlayStation 4, a lze je připojit prostřednictvím analogového 4kolíkového konektoru typu jack. Navíc je lze připojit pouze 1 kabelem bez omezení funkce mikrofonu, takže budete slyšet jasně a zřetelně.
1 Pro aktivaci softwaru Sound BlasterX Lite je nezbytná registrace (s použitím platné e-mailové adresy), stažení softwaru, přijetí licenčních podmínek a připojení k Internetu. 2 Možnost dalšího přizpůsobení s použitím softwaru Sound BlasterX Acoustic Engine Lite. 3 Vyžaduje stereofonní sluchátkový adaptér Xbox One.
Specifikace : Obecné •Zvukový procesor  BlasterX Acoustic Engine Lite (Přednastavené profily) •Typ konektoru pro sluchátka  3,5mm stereofonní vstup •Příslušenství součástí dodávky  Mikrofon splitter kabel 1,2m
Sluchátka s mikrofonem •Formát  Uzavřená •Připojení  3,5mm stereofonní vstup •Frekvenční rozsah  20 Hz ~ 20 kHz •Citlivost  118dB/mW •Impedance  32 ohmů •Ovladače zvuku  40mm FullSpectrum •Rozhraní  3,5mm stereofonní vstup
Mikrofon •Typ mikrofonu  Jednosměrný ke snížení hluku, kondenzátoru •Odpojitelný  Ano •Frekvenční rozsah  100 Hz ~ 15 kHz •Impedance  <2,2 kiloohmů •Citlivost  -40dB
Software a kompatibilita •Software součástí dodávky / ke stažení  BlasterX Acoustic Engine Lite (Přednastavené profily) •Podporované herní konzole  PlayStation® 4 pomocí 3,5 mm 4-pólový audio kabel  Xbox One™ přes 3,5 mm 4-pólový audio kabelu (S Xbox Jeden Stereo Headset Adapter)
Další funkce •Analogové 3,5mm  Ano •Funkce linkového ovladače  Nastavení hlasitosti  Ztlumení mikrofonu
Obsah balení •Sound BlasterX H3 Headset •Audio Extension / mikrofon splitter kabel 1,2m •Leták s krátkým úvodemPřes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Creative Sound BlasterX H3 - sluchátka
Diskuze k produktu: creative-sound-blasterx-h3-sluchatka není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.