vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Headset CREATIVE H3 gaming

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
778 Kč s DPH

643 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 70GH034000000
Výrobce: CREATIVE LABS
Záruka: 24 měsíců
Headset CREATIVE H3 gaming
Produkt je zařazen:

Popis produktu:


Sound BlasterX H3 Mobilniacute; analogovaacute; herniacute; sluchaacute;tka
ČISTĚJI, HLASITĚJI, TVRDĚJI, LEacute;PE! Sluchaacute;tka Sound BlasterX H3 byla zkonstruovaacute;na se zvlaacute;scaron;tniacute;m zřetelem na mobilitu a pohodliacute;. Lehkaacute; a pohodlnaacute; mobilniacute; analogovaacute; herniacute; sluchaacute;tka. Tato sluchaacute;tka lze rozložit a přenaacute;scaron;et tam, kam vaacute;s taacute;hnou vascaron;e herniacute; touhy.
Robustniacute;, lehkaacute; a rozklaacute;daciacute; konstrukce Konstrukce sluchaacute;tek Sound BlasterX H3 odolaacute; každodenniacute;mu drsneacute;mu zachaacute;zeniacute;. Sluchaacute;tka jsou vyrobena z vysoce pevneacute;ho plastu odolneacute;ho proti naacute;razům, kteryacute; vydržiacute; naacute;razy a uacute;dery během cestovaacute;niacute;. Rozloženaacute; sluchaacute;tka zaberou minimaacute;lniacute; prostor ve vascaron;em batohu, takže si můžete přibalit takeacute; klaacute;vesnici a myscaron; s podložkou.
Uzavřenyacute; protiscaron;umovyacute; tvar Mobilniacute; a diskreacute;tniacute; sluchaacute;tka Sound BlasterX H3 přinaacute;scaron;ejiacute; pohodliacute; v maleacute;m upraveneacute;m formaacute;tu muscaron;liacute; přes uscaron;i. Luxusniacute; koženkoveacute; muscaron;le vaacute;s svyacute;m bezkonkurenčniacute;m pohodliacute;m vtaacute;hnou do hry, aniž by bylo jakkoli omezeno zvukoveacute; pole.
Pohodlneacute; luxusniacute; koženkoveacute; muscaron;le Pohodliacute; luxusniacute;ch koženkovyacute;ch muscaron;liacute; sluchaacute;tek Sound BlasterX H3 vaacute;m umožňuje plneacute; soustředěniacute; na hru bez jakeacute;hokoli ruscaron;eniacute;. Dlouheacute; hodiny hraniacute; bez naacute;znaku uacute;navy - i pro hraacute;če s bryacute;lemi.
Uacute;žasnyacute; zvukovyacute; vyacute;kon Sluchaacute;tka Sound BlasterX H3 jsou vybavena velkyacute;mi, citlivyacute;mi 40mm FullSpectrum měniči, ktereacute; reprodukujiacute; silneacute; basy s neuvěřitelnou čistotou. S charakteristikou 118db/mW patřiacute; mezi nejhlasitějscaron;iacute; herniacute; sluchaacute;tka ve sveacute; třiacute;dě. Vychutnaacute;vejte si třeskot každeacute;ho vyacute;buchu a vniacute;mejte rachot střelby ve vascaron;iacute; hře tak, jako nikdy předtiacute;m.
Mikrofon s potlačeniacute;m scaron;umu Odpojitelnyacute; mikrofon s potlačeniacute;m scaron;umu filtruje zvuky tak, aby vaacute;s bylo slyscaron;et jasně i v hlučnyacute;ch prostřediacute;ch. Když praacute;vě nehrajete, odpojeniacute;m mikrofonu od sluchaacute;tek ziacute;skaacute;te kompaktniacute; sluchaacute;tka pro aktivniacute; poslech hudby.
Software Sound BlasterX Acoustic Engine Lite pro dokonalejscaron;iacute; sluchovyacute; zaacute;žitek Tato sluchaacute;tka majiacute; sama o sobě skvělyacute; zvuk. Přesto jsme využili nascaron;e bohateacute; zkuscaron;enosti s vyacute;vojem scaron;pičkovyacute;ch zvukovyacute;ch algoritmů a navrhli vylepscaron;eniacute;, kteraacute; jsou optimalizovaacute;na pro herniacute; zvuk. Tak jsme dokaacute;zali posunout zvuk sluchaacute;tek Sound BlasterX H3 za hranice jejich fyzickyacute;ch možnostiacute;. Software Sound BlasterX Acoustic Engine Lite1 pro Windowsreg; nabiacute;ziacute; přednastaveneacute; zvukoveacute; profily, ktereacute; jsou speciaacute;lně naprogramovaneacute; podle zvukovyacute;ch nastaveniacute; obliacute;benyacute;ch her současnosti. Tyto profily dokaacute;žiacute; zdůraznit zaacute;kladniacute; podstatu hraneacute; hry. Diacute;ky nascaron;iacute; profesionaacute;lně vyladěneacute; optimalizaci herniacute; zvuky skutečně ožiacute;vajiacute; - od sviscaron;těniacute; kulek, ktereacute; vaacute;m leacute;tajiacute; okolo uscaron;iacute; ve vascaron;iacute; obliacute;beneacute; FPS hře, po děsivyacute; řev trolla v adventuře!
Tepleacute; zvukoveacute; vlastnosti Sluchaacute;tka Sound BlasterX H3 jsou dodaacute;vaacute;na s předladěnyacute;mi teplyacute;mi zvukovyacute;mi vlastnostmi2. S tiacute;mto bohatyacute;m laděniacute;m basů uciacute;tiacute;te duněniacute; hlubokyacute;ch niacute;zkyacute;ch basů pro vytvořeniacute; silnějscaron;iacute;ho herniacute;ho zaacute;žitku.
Pohodlnyacute; linkovyacute; ovladač Linkovyacute; ovladač umožňuje pohodlně prstem nastavovat hlasitost a možnosti mikrofonu.
Univerzaacute;lniacute; kompatibilita Viacute;te, co je praktickeacute;? Sluchaacute;tka Sound BlasterX H3 fungujiacute; se současnyacute;mi herniacute;mi konzolami3, jako napřiacute;klad PlayStation 4, a lze je připojit prostřednictviacute;m analogoveacute;ho 4koliacute;koveacute;ho konektoru typu jack. Naviacute;c je lze připojit pouze 1 kabelem bez omezeniacute; funkce mikrofonu, takže budete slyscaron;et jasně a zřetelně.
1 Pro aktivaci softwaru Sound BlasterX Lite je nezbytnaacute; registrace (s použitiacute;m platneacute; e-mailoveacute; adresy), staženiacute; softwaru, přijetiacute; licenčniacute;ch podmiacute;nek a připojeniacute; k Internetu. 2 Možnost dalscaron;iacute;ho přizpůsobeniacute; s použitiacute;m softwaru Sound BlasterX Acoustic Engine Lite. 3 Vyžaduje stereofonniacute; sluchaacute;tkovyacute; adapteacute;r Xbox One.
Specifikace : Obecneacute; bull;Zvukovyacute; procesor nbsp;BlasterX Acoustic Engine Lite (Přednastaveneacute; profily) bull;Typ konektoru pro sluchaacute;tka nbsp;3,5mm stereofonniacute; vstup bull;Přiacute;sluscaron;enstviacute; součaacute;stiacute; dodaacute;vky nbsp;Mikrofon splitter kabel 1,2m
Sluchaacute;tka s mikrofonem bull;Formaacute;t nbsp;Uzavřenaacute; bull;Připojeniacute; nbsp;3,5mm stereofonniacute; vstup bull;Frekvenčniacute; rozsah nbsp;20 Hz ~ 20 kHz bull;Citlivost nbsp;118dB/mW bull;Impedance nbsp;32 ohmů bull;Ovladače zvuku nbsp;40mm FullSpectrum bull;Rozhraniacute; nbsp;3,5mm stereofonniacute; vstup
Mikrofon bull;Typ mikrofonu nbsp;Jednosměrnyacute; ke sniacute;ženiacute; hluku, kondenzaacute;toru bull;Odpojitelnyacute; nbsp;Ano bull;Frekvenčniacute; rozsah nbsp;100 Hz ~ 15 kHz bull;Impedance nbsp;lt;2,2 kiloohmů bull;Citlivost nbsp;-40dB
Software a kompatibilita bull;Software součaacute;stiacute; dodaacute;vky / ke staženiacute; nbsp;BlasterX Acoustic Engine Lite (Přednastaveneacute; profily) bull;Podporovaneacute; herniacute; konzole nbsp;PlayStationreg; 4 pomociacute; 3,5 mm 4-poacute;lovyacute; audio kabel nbsp;Xbox Onetrade; přes 3,5 mm 4-poacute;lovyacute; audio kabelu (S Xbox Jeden Stereo Headset Adapter)
Dalscaron;iacute; funkce bull;Analogoveacute; 3,5mm nbsp;Ano bull;Funkce linkoveacute;ho ovladače nbsp;Nastaveniacute; hlasitosti nbsp;Ztlumeniacute; mikrofonu
Obsah baleniacute; bull;Sound BlasterX H3 Headset bull;Audio Extension / mikrofon splitter kabel 1,2m bull;Letaacute;k s kraacute;tkyacute;m uacute;vodem


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Headset CREATIVE H3 gaming
Diskuze k produktu: creative-sound-blasterx-h3-sluchatka není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.