vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

CREATIVE Sound BlasterX H3 gaming sluchátka s mikrofonem, konektor 3.5mm, pro hráče (náhlavní souprava)

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
998 Kč s DPH

825 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 70GH034000000
Výrobce: Creative
Záruka: 24 měsíců
CREATIVE Sound BlasterX H3 gaming sluchátka s mikrofonem,...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Mobilní analogová herní sluchátka

CLEARER, LOUDER, HARDER, BETTER! Sluchátka Sound BlasterX H3 byla zkonstruována se zvláštním zretelem na mobilitu a pohodlí. Lehká a pohodlná mobilní analogová herní sluchátka. Tato sluchátka lze rozložit a prenášet tam, kam vás táhnou vaše herní touhy.

Konstrukce sluchátek Sound BlasterX H3 odolá každodennímu drsnému zacházení. Sluchátka jsou vyrobena z vysoce pevného plastu odolného proti nárazum, který vydrží nárazy a údery behem cestování. Rozložená sluchátka zaberou minimální prostor ve vašem batohu, takže si mužete pribalit také klávesnici a myš s podložkou.

Mobilní a diskrétní sluchátka Sound BlasterX H3 prinášejí pohodlí v malém upraveném formátu mušlí pres uši. Luxusní koženkové mušle vás svým bezkonkurencním pohodlím vtáhnou do hry, aniž by bylo jakkoli omezeno zvukové pole.

Pohodlí luxusních koženkových mušlí sluchátek Sound BlasterX H3 vám umožnuje plné soustredení na hru bez jakéhokoli rušení. Dlouhé hodiny hraní bez náznaku únavy - i pro hráce s brýlemi.

Sluchátka Sound BlasterX H3 jsou vybavena velkými, citlivými 40mm FullSpectrum menici, které reprodukují silné basy s neuveritelnou cistotou.

S charakteristikou 118db/mW patrí mezi nejhlasitejší herní sluchátka ve své tríde. Vychutnávejte si treskot každého výbuchu a vnímejte rachot strelby ve vaší hre tak, jako nikdy predtím.

Odpojitelný mikrofon s potlacením šumu filtruje zvuky tak, aby vás bylo slyšet jasne i v hlucných prostredích.

Když práve nehrajete, odpojením mikrofonu od sluchátek získáte kompaktní sluchátka pro aktivní poslech hudby.

Víte, co je praktické? Sluchátka Sound BlasterX H3 fungují se soucasnými herními konzolami, jako napríklad PlayStation 4, a lze je pripojit prostrednictvím analogového 4kolíkového konektoru typu jack. Navíc je lze pripojit pouze 1 kabelem bez omezení funkce mikrofonu, takže budete slyšet jasne a zretelne.


SPECIFIKACE
Zvukový procesor BlasterX Acoustic Engine Lite (Prednastavené profily)
Ovladace zvuku 40mm FullSpectrum
Frekvencní rozsah sluchátek 20 Hz - 20 kHz
Rozhraní 3,5mm stereofonní vstup 4kolik

Podporované herní konzole
PlayStation® 4 pomocí 3,5 mm 4-pólový audio kabel, Xbox One™ pres 3,5 mm 4-pólový audio kabelu (S Xbox Jeden Stereo Headset Adapter)

Mikrofon
Typ mikrofonu: Jednosmerný ke snížení hluku, kondenzátoru
Odpojitelný: Ano
Frekvencní rozsah: 100 Hz - 15 kHz
Citlivost: -40dB


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k CREATIVE Sound BlasterX H3 gaming sluchátka s mikrofonem, konektor 3.5mm, pro hráče (náhlavní souprava)
Diskuze k produktu: creative-sound-blasterx-h3-sluchatka není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.