vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Creative Sound Blaster Roar 2 - bluetooth reproduktor - bílý

Kalkulačka splátek CETELEM
5227 Kč s DPH

4320 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 51MF8190AA002
Výrobce: CREATIVE LABS
Záruka: 24 měsíců
Creative Sound Blaster Roar 2 - bluetooth reproduktor - bílý
Produkt je zařazen:

Popis produktu:


Sound Blaster Roar 2 Výkonný přenosný reproduktor Bluetooth vybavený mnoha funkcemi, 5 měničů se zabudovaným subwooferem Seznamte se s novou variantou velmi vychvalovaného zařízení Sound Blaster Roar, které získalo tisíce 5hvězdičkových hodnocení. Zařízení Sound Blaster Roar 2 je o 20 % kompaktnější: opravdová hnací jednotka s původní DNA v menším formátu. Totožná pětice velmi výkonných reproduktorových měničů se stejným špičkovým elektrodesignem a stejnou kapacitou baterie. Kromě tohoto neuvěřitelného výkonu rozechvívá mysl a zaplňuje prostor stejně, jako klasický model Sound Blaster Roar.
Menší, lehčí a více sexy Zařízení Sound Blaster Roar 2 je určeno speciálně pro ty, kdo kromě zvukového výkonu přenosných reproduktorů oceňují také jejich vzhled. Stylová a elegantní skříň zařízení Sound Blaster Roar 2 vyjadřuje skromnou dokonalost skvěle navrženého zvukového nástroje, který umí neustále překvapovat - v kanceláři, doma nebo na party.
O 20% menší Zařízení Sound Blaster Roar představuje div akustické techniky. Při vytváření zařízení Sound Blaster Roar 2 jsme posunuli limity akustické techniky tak, aby se stejné součástky vešly do skříně, která je 20 % menší1. Kvalitní basy nicméně vyžadují větší prostorový objem. V tomto případě je velikost objemově menší. Naši technici museli jít proti zákonům fyziky, aby mohli vyladit, který rozechvívá mysl a zaplňuje prostor stejně, jako u našeho klasického modelu Sound Blaster Roar.
Duální orientace Zařízení Sound Blaster Roar 2 splňuje vaše akustické nároky bez ohledu na to, zda je umístěno vodorovně nebo svisle. Ve vodorovné poloze můžete vychutnávat naplňující a vyvážený zvuk. Ve svislém umístění zabírá zařízení sice méně místa, ale vytváří hlasitější a více směrovaný zvuk. Navíc jsou v této poloze lépe přístupné ovládací prvky na zadním panelu. Důmyslná dualita orientace zařízení Sound Blaster Roar 2 zvyšuje vaše pohodlí.
Konstrukce se dvěma zesilovači: Dva zesilovače, ne pouze jeden. Většina přenosných reproduktorů využívá k reprodukci celého zvukového spektra jeden zesilovač. Konstrukce s jedním zesilovačem se požadavky soustředí především na reprodukování hloubek a středů, čímž dojde k omezení přenosu výšek. Naproti tomu reproduktor Sound Blaster Roar 2 využívá dva zesilovače – jeden je určen k zesílení hloubek a středů a další je určen celý k zesílení výšek. Díky tomu reproduktor poskytuje čistý a kvalitní vyváženou hudbu bez omezení. Vysoce výkonný driver pro basové a středové úrovně je navíc uložen vodorovně a snižuje těžiště reproduktoru, čímž zlepšuje stabilitu.
Totožná pětice vysoce výkonných reproduktorových měničů Bez ohledu na menší skříň obsahuje zařízení Sound Blaster Roar 2 totožnou pětici špičkových měničů, jako model Sound Blaster Roar. K dispozici jsou dva výškové reproduktory se vzdáleným polem, výkonný subwoofer a dvě krásně vysoustružené neblokované pasivní ozvučnice. Každý prvek designu je důmyslně promyšlen tak, aby vám přinesl dokonalý zvukový zážitek.
Čisté a silné basy Aktivní 2,5palcový měnič vytváří dokonalé středy a hloubky. Umístěním směrem vzhůru stabilizuje reproduktor a poskytuje širší zvukový poslech, který od posluchače nevyžaduje, aby se nacházel v nejlepším bodě poslechu.
Kompaktní, výkonné vysokofrekvenční měniče Trvanlivé a lehké vysokofrekvenční měniče poskytují vyvážené výšky. Tyto duální 1,5palcové měniče jsou navrženy pro dálkové šíření vysokých frekvencí.
Krásně vysoustružené pasivní ozvučnice Zařízení Sound Blaster Roar 2 je vybaveno duálními neblokovanými pasivními basovými ozvučnicemi, které umožňují bezkonkurenční reprodukování basů reproduktoru této třídy. Nejen dobře zní, ale díky lesklé povrchové úpravě rovněž vytváří duhové barevné efekty. Pasivní ozvučnice fascinujícím způsobem pulzují - uživatelé mohou nyní basy nejen slyšet, ale také cítit a vidět.
ROAR: Okamžitý audiovýkon bez překážek Vynikající pro party nebo pro akce s větším počtem posluchačů. Funkce ROAR zesiluje celkovou hlasitost a využívá vestavěný procesor DSP pro chytré rozšíření zvukového výstupu pro větší a širší zvukovou produkci!
TeraBass: Chytré zesilování basů při nízké hlasitosti. Funkce TeraBass při nízké hlasitosti poslechu inteligentně kompenzuje ztrátu vnímané hlasitosti basových tónů, aniž by uměle příliš zdůrazňovala úrovně basů.
Vysoce kvalitní kodeky bezdrátového zvuku Zařízení Sound Blaster Roar 2 vytváří bezdrátový přenos Sub-Band Coding (SBC) prostřednictvím rozhraní Bluetooth a zároveň je vybaveno kodeky aptX® a AAC o vysokém rozlišení, které přinášejí kvalitnější bezdrátových zvuk Bluetooth o vysokém rozlišení.
8hodinová výdrž baterie Až 8 hodin hudby nonstop2.
Režim duálního nabíjení Došla šťáva? Žádné obavy! Zařízení Sound Blaster Roar 2 lze pohodlně nabít dvěma způsoby - přiloženým napájecím adaptérem pro rychlé nabíjení3 a/nebo micro USB4.
Nabíjení chytrého telefonu Díky zabudované 6000mAh Li-ion baterii o vysoké kapacitě lze zařízení Sound Blaster Roar kdykoli použít jako nabíječku chytrého telefonu.
PŘIPOJENÍ K ZAŘÍZENÍ SOUND BLASTER ROAR 2 NFC Stačí klepnutím spárovat vaše zařízení s podporou NFC se zařízením Sound Blaster Roar 2. Funguje s PS4 Zařízení Sound Blaster Roar 2 lze rovněž přímo připojit ke konzole PlaySt


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Creative Sound Blaster Roar 2 - bluetooth reproduktor - bílý
Diskuze k produktu: creative-speaker-sound-blaster-roar-2-cler-white není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.