vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Creative Sound Blaster Roar 2 - bluetooth reproduktor - bílý

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
2901 Kč s DPH

2398 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 51MF8190AA002
Výrobce: CREATIVE LABS
Záruka: 24 měsíců
Creative Sound Blaster Roar 2 - bluetooth reproduktor - bílý
Produkt je zařazen:

Popis produktu:


Sound Blaster Roar 2 Vyacute;konnyacute; přenosnyacute; reproduktor Bluetooth vybavenyacute; mnoha funkcemi, 5 měničů se zabudovanyacute;m subwooferem Seznamte se s novou variantou velmi vychvalovaneacute;ho zařiacute;zeniacute; Sound Blaster Roar, ktereacute; ziacute;skalo tisiacute;ce 5hvězdičkovyacute;ch hodnoceniacute;. Zařiacute;zeniacute; Sound Blaster Roar 2 je o 20 % kompaktnějscaron;iacute;: opravdovaacute; hnaciacute; jednotka s původniacute; DNA v menscaron;iacute;m formaacute;tu. Totožnaacute; pětice velmi vyacute;konnyacute;ch reproduktorovyacute;ch měničů se stejnyacute;m scaron;pičkovyacute;m elektrodesignem a stejnou kapacitou baterie. Kromě tohoto neuvěřitelneacute;ho vyacute;konu rozechviacute;vaacute; mysl a zaplňuje prostor stejně, jako klasickyacute; model Sound Blaster Roar.
Menscaron;iacute;, lehčiacute; a viacute;ce sexy Zařiacute;zeniacute; Sound Blaster Roar 2 je určeno speciaacute;lně pro ty, kdo kromě zvukoveacute;ho vyacute;konu přenosnyacute;ch reproduktorů oceňujiacute; takeacute; jejich vzhled. Stylovaacute; a elegantniacute; skřiacute;ň zařiacute;zeniacute; Sound Blaster Roar 2 vyjadřuje skromnou dokonalost skvěle navrženeacute;ho zvukoveacute;ho naacute;stroje, kteryacute; umiacute; neustaacute;le překvapovat - v kancelaacute;ři, doma nebo na party.
O 20% menscaron;iacute; Zařiacute;zeniacute; Sound Blaster Roar představuje div akustickeacute; techniky. Při vytvaacute;řeniacute; zařiacute;zeniacute; Sound Blaster Roar 2 jsme posunuli limity akustickeacute; techniky tak, aby se stejneacute; součaacute;stky vescaron;ly do skřiacute;ně, kteraacute; je 20 % menscaron;iacute;1. Kvalitniacute; basy nicmeacute;ně vyžadujiacute; větscaron;iacute; prostorovyacute; objem. V tomto přiacute;padě je velikost objemově menscaron;iacute;. Nascaron;i technici museli jiacute;t proti zaacute;konům fyziky, aby mohli vyladit, kteryacute; rozechviacute;vaacute; mysl a zaplňuje prostor stejně, jako u nascaron;eho klasickeacute;ho modelu Sound Blaster Roar.
Duaacute;lniacute; orientace Zařiacute;zeniacute; Sound Blaster Roar 2 splňuje vascaron;e akustickeacute; naacute;roky bez ohledu na to, zda je umiacute;stěno vodorovně nebo svisle. Ve vodorovneacute; poloze můžete vychutnaacute;vat naplňujiacute;ciacute; a vyvaacute;ženyacute; zvuk. Ve svisleacute;m umiacute;stěniacute; zabiacute;raacute; zařiacute;zeniacute; sice meacute;ně miacute;sta, ale vytvaacute;řiacute; hlasitějscaron;iacute; a viacute;ce směrovanyacute; zvuk. Naviacute;c jsou v teacute;to poloze leacute;pe přiacute;stupneacute; ovlaacute;daciacute; prvky na zadniacute;m panelu. Důmyslnaacute; dualita orientace zařiacute;zeniacute; Sound Blaster Roar 2 zvyscaron;uje vascaron;e pohodliacute;.
Konstrukce se dvěma zesilovači: Dva zesilovače, ne pouze jeden. Větscaron;ina přenosnyacute;ch reproduktorů využiacute;vaacute; k reprodukci celeacute;ho zvukoveacute;ho spektra jeden zesilovač. Konstrukce s jedniacute;m zesilovačem se požadavky soustřediacute; předevscaron;iacute;m na reprodukovaacute;niacute; hloubek a středů, čiacute;mž dojde k omezeniacute; přenosu vyacute;scaron;ek. Naproti tomu reproduktor Sound Blaster Roar 2 využiacute;vaacute; dva zesilovače ndash; jeden je určen k zesiacute;leniacute; hloubek a středů a dalscaron;iacute; je určen celyacute; k zesiacute;leniacute; vyacute;scaron;ek. Diacute;ky tomu reproduktor poskytuje čistyacute; a kvalitniacute; vyvaacute;ženou hudbu bez omezeniacute;. Vysoce vyacute;konnyacute; driver pro basoveacute; a středoveacute; uacute;rovně je naviacute;c uložen vodorovně a snižuje těžiscaron;tě reproduktoru, čiacute;mž zlepscaron;uje stabilitu.
Totožnaacute; pětice vysoce vyacute;konnyacute;ch reproduktorovyacute;ch měničů Bez ohledu na menscaron;iacute; skřiacute;ň obsahuje zařiacute;zeniacute; Sound Blaster Roar 2 totožnou pětici scaron;pičkovyacute;ch měničů, jako model Sound Blaster Roar. K dispozici jsou dva vyacute;scaron;koveacute; reproduktory se vzdaacute;lenyacute;m polem, vyacute;konnyacute; subwoofer a dvě kraacute;sně vysoustruženeacute; neblokovaneacute; pasivniacute; ozvučnice. Každyacute; prvek designu je důmyslně promyscaron;len tak, aby vaacute;m přinesl dokonalyacute; zvukovyacute; zaacute;žitek.
Čisteacute; a silneacute; basy Aktivniacute; 2,5palcovyacute; měnič vytvaacute;řiacute; dokonaleacute; středy a hloubky. Umiacute;stěniacute;m směrem vzhůru stabilizuje reproduktor a poskytuje scaron;irscaron;iacute; zvukovyacute; poslech, kteryacute; od posluchače nevyžaduje, aby se nachaacute;zel v nejlepscaron;iacute;m bodě poslechu.
Kompaktniacute;, vyacute;konneacute; vysokofrekvenčniacute; měniče Trvanliveacute; a lehkeacute; vysokofrekvenčniacute; měniče poskytujiacute; vyvaacute;ženeacute; vyacute;scaron;ky. Tyto duaacute;lniacute; 1,5palcoveacute; měniče jsou navrženy pro daacute;lkoveacute; scaron;iacute;řeniacute; vysokyacute;ch frekvenciacute;.
Kraacute;sně vysoustruženeacute; pasivniacute; ozvučnice Zařiacute;zeniacute; Sound Blaster Roar 2 je vybaveno duaacute;lniacute;mi neblokovanyacute;mi pasivniacute;mi basovyacute;mi ozvučnicemi, ktereacute; umožňujiacute; bezkonkurenčniacute; reprodukovaacute;niacute; basů reproduktoru teacute;to třiacute;dy. Nejen dobře zniacute;, ale diacute;ky leskleacute; povrchoveacute; uacute;pravě rovněž vytvaacute;řiacute; duhoveacute; barevneacute; efekty. Pasivniacute; ozvučnice fascinujiacute;ciacute;m způsobem pulzujiacute; - uživateleacute; mohou nyniacute; basy nejen slyscaron;et, ale takeacute; ciacute;tit a vidět.
ROAR: Okamžityacute; audiovyacute;kon bez překaacute;žek Vynikajiacute;ciacute; pro party nebo pro akce s větscaron;iacute;m počtem posluchačů. Funkce ROAR zesiluje celkovou hlasitost a využiacute;vaacute; vestavěnyacute; procesor DSP pro chytreacute; rozscaron;iacute;řeniacute; zvukoveacute;ho vyacute;stupu pro větscaron;iacute; a scaron;irscaron;iacute; zvukovou produkci!
TeraBass: Chytreacute; zesilovaacute;niacute; basů při niacute;zkeacute; hlasitosti. Funkce TeraBass při niacute;zkeacute; hlasitosti poslechu inteligentně kompenzuje ztraacute;tu vniacute;maneacute; hlasitosti basovyacute;ch toacute;nů, aniž by uměle přiacute;liscaron; zdůrazňovala uacute;rovně basů.
Vysoce kvalitniacute; kodeky bezdraacute;toveacute;ho zvuku Zařiacute;zeniacute; Sound Blaster Roar 2 vytvaacute;řiacute; bezdraacute;tovyacute; přenos Sub-Band Coding (SBC) prostřednictviacute;m rozhraniacute; Bluetooth a zaacute;roveň je vybaveno kodeky aptXreg; a AAC o vysokeacute;m rozliscaron;eniacute;, ktereacute; přinaacute;scaron;ejiacute; kvalitnějscaron;iacute; bezdraacute;tovyacute;ch zvuk Bluetooth o vysokeacute;m rozliscaron;eniacute;.
8hodinovaacute; vyacute;drž baterie Až 8 hodin hudby nonstop2.
Režim duaacute;lniacute;ho nabiacute;jeniacute; Doscaron;la scaron;ťaacute;va? Žaacute;dneacute; obavy! Zařiacute;zeniacute; Sound Blaster Roar 2 lze pohodlně nabiacute;t dvěma způsoby - přiloženyacute;m napaacute;jeciacute;m adapteacute;rem pro rychleacute; nabiacute;jeniacute;3 a/nebo micro USB4.
Nabiacute;jeniacute; chytreacute;ho telefonu Diacute;ky zabudovaneacute; 6000mAh Li-ion baterii o vysokeacute; kapacitě lze zařiacute;zeniacute; Sound Blaster Roar kdykoli použiacute;t jako nabiacute;ječku chytreacute;ho telefonu.
PŘIPOJENIacute; K ZAŘIacute;ZENIacute; SOUND BLASTER ROAR 2 NFC Stačiacute; klepnutiacute;m spaacute;rovat vascaron;e zařiacute;zeniacute; s podporou NFC se zařiacute;zeniacute;m Sound Blaster Roar 2. Funguje s PS4 Zařiacute;zeniacute; Sound Blaster Roar 2 lze rovněž přiacute;mo připojit ke konzole PlayStation 45 prostřednictviacute;m kabelu micro USB a užiacute;vat si akci s poutavyacute;mi basy a čistyacute;m zvukem Bluetooth K zařiacute;zeniacute; Sound Blaster Roar 2 lze rovněž bezdraacute;tově připojit dalscaron;iacute; chytraacute; zařiacute;zeniacute; Bluetooth. Creative Bluetooth Multipoint umožňuje připojit k zařiacute;zeniacute; Sound Blaster Roar 2 dvě stereofonniacute; zař


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Creative Sound Blaster Roar 2 - bluetooth reproduktor - bílý
Diskuze k produktu: creative-speaker-sound-blaster-roar-2-cler-white není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.