vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

CreoPop 3D pero + 3 ink cartridge (bez CZ man.)

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
2756 Kč s DPH

2278 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 0010CPP
Výrobce: CreoPop
Záruka: 24 měsíců
CreoPop 3D pero + 3 ink cartridge (bez CZ man.)
Produkt je zařazen:

Popis produktu:

3D pero CreoPop včetně 3 ks inkoustů v balení
- Balení obsahuje 3 cartridge (červenou, oranžovou, tyrkysovou)
CreoPop je první 3D pero s chladným inkoustem na světě. Na rozdíl od jiných 3D per na našem trhu zde není žádná horká část a nevytváří žádný nepříjemný zápach. CreoPop používá světelné reakce fotopolymerů namísto tavení plastu. Díky tomu je pero bezpečné pro dospělé i děti. V nabídce je k dispozici široký výběr barev spotřebního materiálu, je bezdrátové a nevyžaduje žádné kabely navíc. Nic vám nebrání v cestě tvoření modelů které potřebujete. Pero obsahuje baterii a dobíjí se pomocí USB kabelu.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k CreoPop 3D pero + 3 ink cartridge (bez CZ man.)
Diskuze k produktu: creopop-3d-pero-3-ink-cartridge není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.