vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

CreoPop 3D pero + 3 ink cartridge (CZ man.)

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
2615 Kč s DPH

2161 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: JS0001
Výrobce: CreoPop
Záruka: 24 měsíců
CreoPop 3D pero + 3 ink cartridge (CZ man.)
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
CreoPop 3D pero Popusťte uzdu své tvořivosti. S CreoPop nakreslíte trojrozměrné předměty s lehkostí. Jen stiskněte tlačítko a vytvářejte libovolné tvary, které se vám líbí. Naplňte své fantazie. Možnosti jsou nekonečné. Soustřeďte se jen na vytváření vašeho díla a zapomeňte na popálené prsty. CreopPop je oproti konkurenci revoluční z hlediska využívaného materiálu. Nevyužívá se totiž tavení, takže pero nemá žádné horké části. Je tedy naprosto bezpečné pro dětské tvořitele. Místo toho používá fotopolymerů, které tuhnou pomocí vestavěného LED světla. V cestě za úspěchem vám nebude vadit ani žádný kabel. CreoPop má baterii dobíjenou přes mini USB. Klíčové vlastnosti Balení obsahuje 3 cartridge (červenou, oranžovou, tyrkysovou Žádné horké části na zařízení ani tavení materiálu Na rozdíl od tavení je tužka bezpečná i pro děti Žádný překážející kabel při tvoření Vlastní baterie s dobíjením přes USB


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k CreoPop 3D pero + 3 ink cartridge (CZ man.)
Diskuze k produktu: creopop-3d-pero-3-ink-cartridge-bazar-pouzite-z-vystavy není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.