vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Crucial DDR3 16GB DIMM 1600MHz CL11 ECC Reg DR x4

Kalkulačka splátek CETELEM
4529 Kč s DPH

3743 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Výrobce: Crucial
Záruka: 99 měsíců
Crucial DDR3 16GB DIMM 1600MHz CL11 ECC Reg DR x4
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Firma CRUCIAL je sice méně známý výrobce pamětí, ale stejně jako konkurenční Corsair a Kingston i ona dodává kvalitní paměťové moduly s vynikající stabilitou a výkonem, určené pro notebooky, pracovní stanice, osobní počítače a servery s širokým spektrem nasazení, jako např. náročné hry a grafické aplikace.

Pořízení nového serveru je drahé. Získat více z jeho současné infrastruktury nikoliv. Navýšením kapacity paměti s Crucial paměťovým modulem je jedna z nejsnažších a nejdostupnějších možností jak zvýšit výkon a efektivnost Vašeho serveru.
Modul obsahuje čip, díky kterému se zvýší efektivnost a plynulost transferu dat.

Typ: DDR3 ECC
Kapacita: 16GB
Frekvence 1600 MHz
Latence: CL11
Napětí: 1.5V


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Crucial DDR3 16GB DIMM 1600MHz CL11 ECC Reg DR x4
Diskuze k produktu: crucial-16gb-ddr3-1600mhz-dr-x4-rdimm-240p není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.